اقرارنامه دریافت مهریه به صورت ورثه‌ای

دریافت مهریه به صورت ورثه ای

متن حقوقی سند اقرارنامه دریافت مهریه به صورت ورثه ای:

 

در تاریخ ذیل حاضر گردیدند در این دفترخانه خانم ……….. با مشخصات فوق زوجه مرحوم ……………. (حسب الاظهار) به موجب سند نکاحیه شماره ……….. مورخ …………… دفتر رسمی ازدواج شماره ……..… و بعدالحضور زوجه در نهایت صحت مزاج و عقل و دماغ و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل اقرار و اعلام صریح و صحیح و شرعی و قانونی نمود که اینجانب تمامی مهریه متعلق به خود مندرج در نکاحیه مذکور که عبارت از یک جلد کلام اله مجید بانضمام وجه رایج کشوری بوده را کلاٌ از ورثه مرحوم ……………. دریافت نموده‌ام و از این پس نسبت به آن حقی نداشته و نخواهم داشت همچنین و ضمن عقد خارج لازم (که فی مابین اینجانبان منعقد شده) هرگونه ادعا و اعتراض بعدی و احتمالی خود را ولو بعنوان تضرر و غیره از خود سلب و ساقط می‌نمایم. این سند که بمنزله اقرارنامه دریافت مهریه بشرح فوق می‌باشد بنا بتقاضای زوجه (خانم .…………. ) تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و حق هرگونه ادعا و اعتراضی را درحال و آینده ازخود سلب و ساقط نمود و در صورت اعتراض از درجه اعتبار ساقط بوده و کان لم یکن تلقی می‌گردد و مسئولیت تمامی موارد با نامبرده بوده و این دفترخانه هیچ مسئولیتی ندارد.

برابر نامه شماره ………… مورخه …………… دفتر ازدواج شماره ……….. تا این تاریخ نسبت به نکاحیه مذکور و مهریه مندرج درآن اجرائیه صادر نگردیده وحق زوجه بقوت و اعتبار خود باقیست.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه دریافت مهریه به صورت ورثه‌ای و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.