متن حقوقی سند اقرار اسقاط حق منافع:

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه آقای ……….. با مشخصات فوق بعنوان دارندگان و مالکین حق منافع شش‌دانگ پلاک اصلی واقع در بخش ………… ثبت ……… بحدود و حقوق مندرج در ………. جلد اسناد مالکیت به شماره‌های ثبت صفحات دفاترجلدین املاک بخش مربوطه به شماره‌های چاپی موضوع سند …………. شماره مورخه تنظیمی دفتر و بعدالحضور درنهایت صحت مزاج و قصد و اراده و میل و اختیار کامل اقرار و اعتراف صریح و صحیح و شرعی و قانونی نمودند مبنی بر اینکه اینجانبان از کلیه حقوق خود بابت شرط ضمن العقد سند مذکور که منافع آن برای اینجانبان محفوظ گردیده بود کلاٌ صرف نظر نموده‌ایم و در این خصوص هیچگونه حق و ادعا نداریم و آقای ……….. یا قائم مقام قانونی آنها (به نسبت مالکیت خود) محق و مجازند با ارائه این سند نسبت به اصلاح کلیه امور ثبتی و سند مالکیت خود اقدام نمایند. و اینجانبان رضایت کامل خود را اعلام داشته و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل و با آگاهی از تمامی تبعات آن صحت مطالب فوق را تایید و تصدیق می‌نمایم و حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده ازخود سلب و ساقط می‌نمایم. و چنانچه نزد هرمقام و مرجعی ادعائی و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده و کان لم یکن می‌باشد و همچنین در هر زمان حضور اینجانبان در نزد مقامات ذیل ذیصلاح لازم باشد حاضریم نسبت به اعلام موارد فوق و انجام تمامی تشریفات قانونی نیز اقدام نمایم.

این سند که بمنزله اقرار و رضایت بشرح فوق می‌باشد بنا بدرخواست …………. تنظیم و  به ثبت رسید و نامبردگان با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمودند و مسئولیت کلیه امور با نامبردگان بوده و این دفترخانه هیچ مسئولیتی ندارد. و مسئولیت هرگونه بدهی متضامناٌ با نامبردگان می‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار اسقاط حق منافع و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.