متن حقوقی سند اقرار به ابراء مهریه پس از وقوع طلاق

 

در تاریخ فوق حاضر دفتر گردید: خانم …………. (به مشخصات فوق) بعنوان همسر سابق آقای………… (به مشخصات فوق) و سپس ضمن اقرار به جدا شدن از آقای ………………….. (به مشخصات فوق) برابر سند طلاق نامه …………… مورخ ……… دفتر ……………… تهران در کمال صحت و سلامت و بدور از هر گونه اکراه و اضطرار آقای ……………… را از پرداخت تمام مهریه و صداق خود بشرح مندرج در سند ازدواج قبلی بشماره ……………

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار به ابراء مهریه پس از وقوع طلاق و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.