متن حقوقی سند وصیت عهدی سرپرستی مهجور

 

موصی آقای ………………… با مشخصات فوق حاضر دفتر شد و پس از حضور اعلام نمود باسپاس وستایش خدای بزرگ ومتعال و درود فروان برپیامبر راستین اسلام وخاتم نبوت (ص) وبرحضرت علی بن ابیطالب علیه السلام و یازده فرزند آن بزرگوار و با اقراربه تمام ما جاء به البنی صلی اله علیه و آله و سلم وصی خود قرار داد خانم / آقا …………. که پس از آنکه موصی لبیک حق را اجابت و بدرود حیات گفت به امور وصیت بشرح ذیل عمل نماید:

۱-مراسم کفن و دفن و سوم و ختم و چهلم و سالگرد به طور متعارف برگزار و مخارج آن را از محل ثلث اموال موصی پرداخت نماید ومازاد انچه از ثلث باقی می ماندصرف هزینه های اقای محمد یشم نیا با مشخصات ذیل به هر نحوکه صلاح بداند نماید .

۲- نسبت به تسویه واجبات مالی و تادیه دیون احتمالی اقدام و امرتسویه ترکه را عهده دار گردد.

۳-کلیه امور مربوطه به نگهداری و حفاظت و سرپرستی فرزند محجور موصی به نام ………….. فرزند …….. به شماره شناسنامه …… صادره ….. متولد ……… به شماره ملی ……….. را عهده دار بوده و به نحویکه انجام کلیه امور قانونی ناشی از امور مالی و ولایت را عهده دار بوده و ولی بر فرزند محجور موصی خواهد بود.

موصی از وصی خواهان است که خداوند یکتا را در همه حال ناظر و حضر دانسته که نسبت به انجام وصیت نامه اقدام نماید که موجب رضای خدا و رسول و شادی روح وی خواهد شد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.