جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اجاره به شرط تملیک واحد مسکونی

 

دفتر اسناد رسمی شماره ………….. حوزه ثبتی ……………..
نظر به اینکه بانک مسکن به تقاضاى خانم/آقاى …………………… اقدام به خرید پلاک ثبتی مندرج در ماده یک، بمنظور اجاره بشرط تملیک به شخص مزبور نموده است، این قرارداد بین:
الف) خانم/آقاى …………………………… فرزند ……………… بشماره شناسنامه ……………… تاریخ تولد ……………. صادره از …………… کد ملی……………………. بشماره اقتصادى ……………………….. به نشانی …………………………………………………………………………………………………کدپستی ………………….. که در این قرارداد ”مستاجر” نامیده می‌شود، از یکطرف و؛
ب ) بانک مسکن – شعبه …………………………. کد ………….. به نشانی …………………………………………………………………………………………. بشماره اقتصادى …………………….. به نمایندگی خانم/آقاى …………………………… بموجب نامه شماره …………………….. مورخ ……………… که در این قرارداد ”بانک” نامیده می‌شود، از طرف دیگر منعقد و طرفین ملزم و متعهد به انجام مفاد آن گردیدند.

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید یا به صورت رایگان در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان/ ورود به سایت)

رد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x