جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی افزایش مبلغ بانک ملی

 

ماده یک: به موجب این قرارداد مبلغ تسهیلات مندرج در ماده …….. که به شرح قرارداد مذکور مشتری می تواند از آن استفاده نموده و به بانک بدهکار گردد با موافقت بانک مبلغ — افزایش پیدا کرده ، لذا کلیه بدهی های مشتری در قبال بانک تا مجموع مبالغ تسهیلات به شرح این قرارداد و قرارداد شماره فوق الذکر و به استناد قرارداد فوق الاشعار و این قرارداد از مشتری قابل مطالبه و وصول خواهد بود.

ماده دو: این قرارداد صرفا” به منظور افزایش مبلغ تسهیلات مندرج در قرارداد فوق الذکر منعقد گردید بنابراین بانک حق دارد از موارد وثیقه مزبور تمامی مطالبات خود را از مشتری مطالبه و وصل نماید.

ماده سه: سایر مندرجات قراردادهای فوق الذکر و تعهدات راهنین (وثیقه گذار) و مشتری نسبت به این قرارداد و در مورد کلیه مطالبات بانک از نامبرده، معتبر و مورد قبول و تائید مشتری و وثیقه گذاران می‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x