جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی تمدید مدت و نرخ بانک کارآفرین

 

……………. مشتری قرارداد شماره ……………… که ذیلا” نیز مشتری نامیده میشود و …………. که ذیلا” وثیقه گذار نامیده میشود و بانک کارآفرین با مشخصات فوق که ذیلا” بانک نامیده میشود این قرارداد در تعقیب قرارداد ………………… فوق الاشعار تنظیم و ثبت و امضا گردید.

 

ماده 1) به موجب این قرارداد مبلغ مندرج در ماده 1 قرارداد های فوق که به شرح قرارداد مذکور مشتری میتواند از آن استفاده نموده و به بانک بدهکار گردد با موافقت بانک به مدت ………سال تمدید مدت گردیده لذا کلیه بدهیهای مشتری در قبال بانک تا مجموع مبالغ تسهیلات به شرح این قرارداد و قرارداد فوق و به استناد هر دو قرارداد از مشتری قابل مطالبه و وصول خواهد بود.

 

ماده 2) موارد وثیقه مندرج در ماده 13 قراردادهای فوق که به موجب قرارداد مذکور در قبال بدهیها و تعهدات مشتری در رهن بانک است به موجب قرارداد حاضر و بابت کلیه تعهدات نامبرده به شرح این قرارداد در رهن بانک بوده و خواهد بود و بانک حق دارد از موارد وثیقه مزبور تمامی مطالبات خود را به استناد هر دو قرارداد از مشتری استیفا نماید.

 

ماده 3) سایر مندرجات قراردادهای فوق و تعهدات وثیقه گذار و مشتری نسبت به این قرارداد و در مورد کلیه مطالبات بانک از نامبرده معتبر و مورد قبول و تایید مشتری و وثیقه گذار می‌باشد.

تبصره 1: مشتری قبول و موافقت نمود وجوه پرداختی وی بعد از هر سررسید متناسبا” به سه جز اصل تسهیلات سود و وجه التزام تاخیر تادیه تقسیم و در محاسبات منظور گردد.

تبصره 2: فسخ قرارداد حاضر صرفا” توسط شعبه پرداخت کننده تسهیلات و یا با امضا مشترک مدیر عامل و مدیر حقوقی بانک میسور خواهد بود.

ضمنا” نرخ تاخیر تادیه به …………… تغییر یافته است.

…………………………… در صورتی که شخص ثالث باشد

 

ماده 4) ضامن / راهن تعهد نمود در صورت ورشکستگی مشتری مطالبات بانک اعم از اصل و سود و خسارت تاخیر را علیرغم ورشکستگی بدهکار بپردازد و ورشکستگی بدهکار مانع وصول سود و خسارت تاخیر نخواهد بود و ضامن / راهن حق هرگونه اعتراض را در خصوص محاسبات بانک از خود سلب و ساقط نمود

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x