جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

قرارداد رسمی وثیقه مازاد زوجین شاغل در بانک رفاه کارگران

متن حقوقی قرارداد رسمی وثیقه مازاد زوجین شاغل در بانک رفاه کارگران

 

ماده 1) این قرارداد فی ما بین امضاء کنندگان ذیل:

الف: بانک رفاه کارگران شعبه …… کد …… دارای شماره اقتصادی 411111475564 با نمایندگی و امضای آقای / خانم ………… با مشخصات فوق الذکر که از این پس در این قرارداد اختصاراً ” بانک ” نامیده می‌شود از یک طرف و

ب: آقای / خانم ………… با مشخصات فوق الذکر به شماره پرسنلی: ……… آدرس محل کار: ……… که از این پس در این قرارداد اختصاراً ” مشتری ” نامیده می‌شود و

آقای / خانم ……… که از این پس در این قرارداد اختصاراً ” وثیقه گذاران ” نامیده می‌شوند و وثیقه موضوع این قرارداد را به عنوان تضمین تعهدات و بدهی مشتری در رهن بانک قرار دادند، از طرف دیگر منعقد گردید.

تبصره: اقامتگاه قانونی مشتری و وثیقه گذاران همان نشانی مندرج در این قرارداد است که در اجرای ماده 1010 قانون مدنی، نامبردگان متعهد گردیدند در صورت تغییر نشانی خود مراتب را کتباً به بانک اعلام نمایند، در غیر اینصورت نشانی مندرج از جهت اقامه دعوی و ارسال کلیه اوراق و مکاتبات و اخطارهایه‌های قضائی و اجرائی اقامتگاه ایشان محسوب و ابلاغ شده تلقی میگردد.

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید یا به صورت رایگان در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان/ ورود به سایت)

رد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x