جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی متمم رهنی بانک ملی

 

ببین امضاء کنندگان ذیل:

آقای ………………. فرزند ………………… دارای شماره شناسنامه …………. صادره از ………… شماره ملی …………….. و خانم …………. فرزند ………….. دارای شماره شناسنامه …………. صادره از ………….. شماره ملی ……………… مقیم …………………………… و

آقای ……………….. فرزند ……………… دارای شماره شناسنامه ………….. صادره از ………….. شماره ملی …………………. و خانم ……………. فرزند ………….. دارای شماره شناسنامه …………… صادره از ………….. شماره ملی ……………………. مقیم ………………………………. کد پستی………………………………. که در این قرارداد «راهن/راهنین» نامیده می‌شود/ می‌شوند از یک طرف و

 بانک ملی ایران شعبه ……………………. که در این قرارداد «بانک» نامیده می‌شود از طرف دیگر این قرارداد به تاریخ (به عدد) 20/06/1392 (تاریخ به حروف: بیستم شهریورماه سال نود و دو) و پیرو قرارداد شماره……………… مورخ……………………….. ثبت شده در دفتر اسناد رسمی شماره 338 تنظیم و ثبت و امضاء گردید.

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید یا به صورت رایگان در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان/ ورود به سایت)

رد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x