جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرار رجوع از وصیت

 

متن حقوق سند اقرار رجوع از وصیت: در تاریخ فوق حاضر دفتر گردیدند: آقای ……………… (با مشخصات فوق الذکر) به عنوان موصی و خانم ………………. (با مشخصات فوق الذکر) به عنوان موصی له و سپس در کمال صحت و سلامت و به دور از هرگونه اکراه و اضطرار موصی اقدام به رجوع از مفاد و مندرجات سند وصیت نامه شماره ………………… مورخ …………………….. دفتر……………. در خصوص ………. دانگ مشاع از شش‌دانگ یک قطعه…………….. به مساحت ………………متر مربع پلاک …………. فرعی از ………….. اصلی مفروز از پلاک ………….. فرعی از اصلی واقع در بخش …. تهران نمود به طوری که دیگر هیچ حق و ادعائی برای موصی له سند وصیت نامه فوق الذکر باقی نماند و وصیت‌نامه فوق باطل و از درجه اعتبار ساقط و دیگر هیچ گونه حق و حقوقی برای موصی له باقی نمی‌ماند و برای تنظیم این سند استعلام ثبت به شماره ……………….. مورخ ………………. ثبت……………. دریافت گردید.

 

تذکرات رجوع از وصیت 

(کسب اطلاعات بیشتر)

  • * در صورت انصراف موصی از وصیت و به طور کلی شیوه بر هم زدن وصیت توسط موصی رجوع از آن است.
  • * قبول موصی له قبل از فوت موصی موثر نیست و موصی می تواند از وصیت خود رجوع کند حتی در صورتی که موصی له موصی به را قبض کرده باشد.
  • * رجوع از وصیت ایقاع است و به هر لفظ یا عملی صورت می گیرد.
  • * رجوع وصیت عهدی صرفاً با ارائه مدارک هویتی و بدون نیاز به مدرک خاصی قابل اعمال می باشد.
  • * تملیک به موجب وصیت محقق نمی شود مگر با قبول موصی له پس از فوت موصی.
  • * نحوه تنظیم سند رجوع از وصیت: در قسمت سایر اسناد و نوع سند را رجوع وصیت معرفی بفرمایید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x