جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرار وصول مهریه:

متن حقوقی سند اقرار وصول مهریه:

اقرار وصول مهریه

در تاریخ ذیل حاضر گردیدند در این دفترخانه خانم …………. با مشخصات فوق زوجه (حسب الاظهار) بموجب سند نکاحیه شماره مورخ دفتر رسمی ازدواج شماره …..…… و بعد الحضور زوجه در نهایت صحت مزاج و عقل و دماغ و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل اقرار و اعلام صریح و صحیح و شرعی و قانونی نمود که اینجانب تمامی مهریه متعلق به خود مندرج در نکاحیه مذکور که عبارت از یک جلد کلام اله مجید بانضمام ……………… وجه رایج کشوری بوده را کلاٌ از آقای …………. دریافت نموده‌ام و از این پس نسبت به آن حقی نداشته و نخواهم داشت همچنین و ضمن عقد خارج لازم (که فی مابین اینجانبان منعقد شده) هرگونه ادعا و اعتراض بعدی و احتمالی خود را ولو بعنوان تضرر و غیره از خود سلب و ساقط می‌نمایم. این سند که به منزله اقرارنامه دریافت مهریه بشرح فوق می‌باشد بنا بتقاضای زوجه (خانم) تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و حق هرگونه ادعا و اعتراضی را درحال و آینده ازخود سلب و ساقط نمود و در صورت اعتراض از درجه اعتبار ساقط بوده و کان لم یکن تلقی می‌گردد و مسئولیت تمامی موارد با نامبرده بوده و این دفترخانه هیچ مسئولیتی ندارد. و برابر نامه شماره …………… مورخه ………….. دفتر ازدواج شماره …………… تا این تاریخ نسبت به نکاحیه مذکور و مهریه مندرج در آن اجرائیه صادر نگردیده و حق زوجه بقوت و اعتبار خود باقیست.

اقرارنامه دریافت صداق و اجرت المثل

اینجانب خانم ………….. بشرح فوق به عنوان زوجه در سند نکاحیه به شماره ترتیب مورخ رسمی ثبت ازدواج شماره ……….… تهران در این دفترخانه حاضر شدم و بعدالحضور وفق مواد ۱۲۵۹ الی ۱۲۸۲ قانون مدنی ایران اقرار نمودم که تمامی مهریه و اجرت المثل ایام زندگی مشترک و نفقه و سایر مطالبات مرتبط با دوره زندگی مشترک فی‌مابین خود (زوجه) و آقای ………. (زوج) بشرح فوق را که به مبلغ ……………. ریال تقویم گردیده است از آقای ………… بشرح فوق به عنوان زوج در سند نکاحیه فوق دریافت نمودم و ادعا و اعتراضی ندارم چنانچه هرگونه ادعا یا اعتراضی در خصوص مطالبه مهریه و سایر موارد فوق مطرح نمایم از درجه اعتبار ساقط بوده و در هیچ یک از محاکم قضایی و انتظامی و غیره مسموع نخواهد بود.

مستندات:

پاسخ دفتر رسمی ثبت ازدواج شماره ………………..

پیشنهاد می‌شود این عبارت ((اینجانبان امضاء کنندگان ذیل تمامی این متن را سطر به سطر خواندیم و فهمیدیم و قبول و امضاء نمودیم و هیچ اعتراضی علیه این دفترخانه و سردفتر آن نداریم.)) به صورت دستنویس از مقرین اخذ گردد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار وصول مهریه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

 

گرفتن مهریه با تنظیم سند وصول مهریه دفتر اسناد رسمی 662 تهران _ گرفتن مهریه بعد از طلاق  _ نحوه وصول مهریه را می‌دانید؟ _ اقرار وصول مهریه دفتر اسناد رسمی 662 لیلا فرج زاده

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x