جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند مفقودی چک از سوی دارنده چک

 

در تاریخ ذیل حاضر در این دفترخانه گردید: …………..و بعدالحضور ضمن اقرار و اعتراف صریح به اینکه کلیه مطالبات خود را بابت ……….. چک به شماره ………….. مورخه …………. عهده حساب جاری شماره ………….. بانک ………….. شعبه ………….. موضوع گواهی برگشت شماره ……… مورخه ……… بانک مذکور را از آقای/خانم …………. (صادر کننده چک)  وصول و دریافت نموده، اظهار نمود چون لاشه چک و گواهی عدم موجودی چک مذکور را مفقود نموده است لذا بدین‌وسیله رضایت خود را بابت وجوه چک مذکور و گواهی برگشت آن و شکایت مطروحه موضوع پرونده ………. شعبه ………. دادگاه ………… نسبت به آقا / خانم …………… اعلام و ضمن تقاضای مختومه نمودن پرونده متشکله حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در خصوص وجه چک فوق‌الذکر از خود سلب و ساقط نمود بنابراین با تنظیم این سند حق هر کونه ادعا اعتراض بعدی نسبت به چک و دعوی مطروحه از آقا / خانم (صادر کننده چک) …………. سلب و ساقط و هر گونه اعتراض بعدی در این خصوص از درجه اعتبار ساقط و بلاثر و غیر مسموع بوده و مسئولیت پاسخگوئی به دعاوی مطروحه از طرف هر شخصی چه حقیقی چه حقوقی و نیز جبران خسارت وارده بر آقای /خانم ………… بر عهده اینجانب آقا / خانم …………. بوده و هیچگونه مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند مفقودی چک از سوی دارنده چک و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x