جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متون حقوقی سند تفویض قسمتی از وکالت

 

در تاریخ این سند حاضر در این دفترخانه گردید: آقای ………….. با مشخصات فوق وکیل وکالتنامه شماره …… مورخ ………… دفتراسناد رسمی ………. تهران، و بعدالحضور صراحتا”اعلام و اظهار داشت که فقط وصرفا” بخشی از اختیارات خود در وکالتنامه فوق الذکر که در سطور ۵ و ۶ و ۷ آن وکالتنامه آمده و مربوط به (مراجعه به کلیه ادارات دولتی و غیر دولتی علی الخصوص شهرداری، دارایی و غیره) را که از طرف موکل خویش خانم / آقای ………….. داشته ،تفویض و واگذار نمود به خانم /اقای ……………… با مشخصات فوق الذکر که نامبرده حق دارد بموجب این سند به هر نحو وطریقی که صلاح ومقتضی بداند به مورد وکالت قیام واقدام نماید واین سند از هرحیث تابع وکالتنامه فوق الذکر می باشد ولیکن فاقد اختیارات جامع جهت فاقد فروش می‌باشد و در خصوص فروش و انتقال فاقد اعتبار است.

ضمنا”تفویض کننده وکالتنامه مذکور اقرار صریح و قطعی نمود به اینکه تا این تاریخ هیچگونه اقداماتی از قبیل تفویض وکالت نسبت به وکالتنامه فوق الذکر در این رابطه و یا استعفا انجام نداده است، همچنین بنا به اعتراف و اظهار تفویض کننده وکالت، وکالتنامه مذکور تاکنون به قوت و اعتبار خود باقیست و خبری از عزل و فوت و حجر به ایشان نرسیده است و مفاد این سند فقط در نفس وکالت معتبر است.

 

نکته:

– مطابق ماده ۶۶۳ و قسمتی از ماده ۶۶۷ از قانون مدنی «وکیل نمی‌تواند عملی را که از حدود وکالت او خارج است انجام دهد و وکیل باید از آنچه که موکل بالصراحه به او اختیار داده یا بر حسب قرائن و عرف و عادت داخل در اختیار اوست، تجاوز نکند.»

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x