فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

وکالت اجازه پدر برای ازدواج دختر باکره

متن حقوقی سند وکالت اجازه پدر برای ازدواج دختر باکره

 

موکل: آقای / خانم ………….…. فرزند ………… بشناسنامه شماره ……………. متولد ………… صادره از ………… به شماره ملی ……………… ساکن …………………………………………………………………………………………………………… وکیل: آقای / خانم: ………………………… فرزند ……………… بشناسنامه شماره ……………. متولد …………… صادره از …………… به شماره ملی ………………….. ساکن ……………………………………………………. .

 

مورد وکالت: با رعایت جمیع جهات قانونی وارائه مدارک مثبته و مورد نیاز و درصورت فقد هر گونه منع و ردع قانونی ، مراجعه به دفاتر رسمی ثبت ازدواج و مقامات ذیربط و اقدام در خصوص به مزاوجت دائمی و تزویج دائمی در آوردن فرزند اناث موکل دوشیزه ………………… فرزند ………………… دارنده شماره شناسنامه………………… متولد ………….. صادره از …………… به شماره ملی ………………. با هر شخص و فردی که وکیل صلاح و مقتضی بداند و به هر صداق و مهریه و نحو وترتیب و شرط وفق مقررات و موازین قانونی و شرعی و اعطاء رضایت و تنفیذ و تائید ازدواج و قیام و اقدام به تمامی تشریفات لازمه و امضاء ذیل کلیه دفاتر و اسناد و قباله نکاحیه و به طور اعم انجام هر امر مورد نیاز به جای موکل به عنوان ولی قانونی دوشیزه موصوف به نحوی که نیازی به حضور و امضاء مجدد و ثانوی موکل مرقوم نباشد و امضاء ذیل کلیه اوراق و اسناد و مدارک و دفاتر و نوشتجات مربوطه.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم دارای اختیارات تامه در خصوص مورد وکالت و لوازم آن از جمله حق توکیل به غیر ولو کراراً می باشد و اقدام و امضاء وی به جای اقدام و امضاء موکل معتبر است . مدلول این سند فقط در نفس وکالت مؤثر است.

به تاریخ …. / …. / ………… هجری شمسی.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

 

مطالب مرتبط در زیر روجوع کنید:

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید مددی
حمید مددی
۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۰۰:۳۴

پدرم خونه نشین هست مادرم فوت شده خواهرم میخواهد ازدواج کند وکالت نامه از پدر نداریم به دلیل اینکه سکته کرده

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x