جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت فروش ماشین کار (اتوبوس و وانت و امثالهم)

 

مورد وکالت: بدوا” مراجعه به مراکز راهنمائی و رانندگی ناجا و مراکز تعویض پلاک موتورسیکلت در تهران و شهرستانها و اقدام به تعویض پلاک و فک پلاک قدیمی و تسلیم به اداره راهنمائی و رانندگی و نصب پلاک جدید و اخذ گواهی تائیدیه نقل و انتقال بنام خود و یا هر کس که وکیل صلاح بداند و اخذ گواهی عدم خلاف و برگ معاینه فنی و پس از رفع موانع قانونی و اخذ تائیدیه نقل و انتقال و همچنین اخذ گواهی و مفاصا مالیات بردرآمد مشاغل سپس فروش یکدستگاه اتومبیل مینی بوس با مشخصات فوق الذکر به هر شخص حتی به خود وکیل بهر مبلغ و اخذ وجه و اسقاط کافه خیارات و ضمانت کشف فساد و اقاله و اصلاح و مراجعه به پارکینگهای راهنمائی و رانندگی و واحدهای شماره گذاری در سراسر کشور و نیز ترخیص خودرو  و امضاء ذیل اوراق و اسناد، تنظیم اقرارنامه اصلاحی نسبت به اصلاح شماره های مندرج در این وکالتنامه که سهوا” اشتباه درج گردیده (اعم از شماره موتور، شاسی، انتظامی و شناسه خودرو)، دریافت عدم خلاف، مراجعه به شورای حل اختلاف جهت کسر خلافی، مراجعه به مراکز معاینه فنی، مراجعه به دارائی و دریافت مفاصا حساب مشاغل و نیز مراجعه به شرکت های بیمه در خصوص دریافت هرگونه حق بیمه ثالث بدنه و غیره بصورت نقد یا چک، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر الکترونیک شهر، پلیس +۱۰ جهت دریافت هرگونه کپی، رونوشت و المثنی از اسناد، دریافت عوارض سالیانه.

اعتبار این وکالت نسبت به تعویض پلاک از تاریخ زیر تا مورخه ………….. می‌باشد، وکیل ضمن سند متعهد به پرداخت مالیات بردرآمد مشاغل گردید.

ضمنا” مفاد ماده ۲۰ آئین نامه راهنمائی و رانندگی و مسئولیت های وکیل مندرج در ماده ۶۶۶ و ۶۶۷ قانون مدنی به موکل / وکیل تفهیم و نامبرده متعهد گردید موارد فوق الذکر را به وکیل خود تفهیم نماید. و موکل و وکیل از تبعات انجام دیر هنگام مورد وکالت آگاه گردیدند.

حدود اختیارات: وکیل در انجام مورد وکالت دارای اختیارات تامه قانونی بوده و امضاء و اقدام وی بمنزله امضاء و اقدام موکل نافذ و معتبر است. و این وکالت در ضمن عقد خارج لازم شرط شده و تا بیست سال از تاریخ ذیل وکیل بلاعزل است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x