فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی نمونه سند وکالت کاری شرکت آب (قنات)

 

مراجعه وکلا به شرکت آب منطقه‌ای ……….. و واحدهای تابعه و هر مرجع و ارگان ذیصلاح و ارائه مدارک مورد لزوم از ناحیه موکلین و پس از تایید مالکیت موکلین نسبت به قنات جاریه ……….. تقاضای صدور پروانه لایروبی، شیب برداری، ادامه پیشکار، جابجایی و هرگونه مجوز دیگری که لازم باشد و سپردن تعهدات لازمه عمل وکالت در هر یک از ادارات و دوائر تابعه چه به صورت رسمی یا غیر رسمی حتی گواهی امضاء و با حق مراجعه به سایر ادارات دولتی و غیر دولتی من جمله جهاد کشاورزی و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی ………… و هریک از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و تقاضا و اخذ هرگونه تسهیلات تحت هر عنوان که باشد در قالب عقوداسلامی جهت انجام مورد وکالت و امضاء ذیل اوراق اسناد و مدارک و اخذ هرگونه مدرک و مستندی که لازم باشد و به طور کلی انجام کلیه امور اداری و کاری موکلین در این خصوص به نحوی که نیاز به حضور مجدد موکلین نباشد همچنین به وکلا اجازه داده می‌شود تا نسبت به اخذ اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا فروش آنها و یا دادن وکالت فروش این اوراق به اشخاص حقیقی و حقوقی جهت تحقق مورد وکالت اقدام نمایند.

 

حدود اختیارات:

امضاء و اقدام وکیل در امور فوق به منزله امضاء و اقدام خود موکل نافذ و معتبر است. مفاد این برگ فقط در نفس وکالت موثر است.

مستند به بند ب ماده 34 آیین‌نامه قانون دفاتر اسناد رسمی امضا کننده، با اقرار به اطلاع از قوانین و مقررات مرتبط با این سند اعلام و اظهار نمود، مفاد سند به اینجانب تفهیم و از آن مطلع شدم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

 
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x