جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهدنامه مسئول فنی

اینجانب …………. با مشخصات فوق الذکر با مدرک …………… از دانشگاه …………….. مسئولیت فنی شرکت …………… وارد کننده عوامل کنترل بیولوژیک واقع در …………… را تقبل نموده و تعهد می‌نمایم کلیه موارد ذیل را اجراء نمایم:

  1. نظارت بر اجرای کلیه قوانین، مقررات، ضوابط و دستورالعمل های صادره از سوی سازمان حفظ نباتات.
  2. اجرای کلیه وظایف تدوین شده برای مسئولان فنی شرکت های وارد کننده عوامل کنترل بیولوژیک و فرآورده‌ها و تجهیزات کنترل غیرشیمیائی توسط سازمان حفظ نباتات .
  3. نظارت بر پایداری کیفیت و تاثیر مطلوب (بر اساس استانداردهای مورد قبول سازمان حفظ نباتات) عوامل کنترل بیولوژیک و فرآورده‌ها و تجهیزات کنترل غیر شیمیائی تا پایان تاریخ انقضاء.
  4. تائید و امضاء کلیه گزارش‌های فنی ارسالی به سازمان حفظ نباتات.

ضمناً درصورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق، سازمان حفظ نباتات مجاز خواهد بود نسبت به لغو صلاحیت فنی اینجانب اقدام نماید و نیز مطابق ماده 44 آئین نامه اجرائی قانون حفظ نباتات مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از غفلت یا بی‌احتیاطی و یا عدم رعایت مقررات مربوطه متوجه اینجانب خواهد بود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x