جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد احداث واحد دامداری

 

متعهد: …………………….

درخواست صدور پروانه بهره‌برداری از یک واحد دامداری را با مشخصات زیر دارد:

1- نوع فعالیت:

2- ظرفیت مورد تقاضا ………..

3- نحوه بهره‌برداری تکثیر و پرورش برای ملک مورد اجاره اینجانب واقع در استان تهران شهرستان تهران با پلاک فرعی ……… از ……… پلاک ثبتی ……… اصلی، طبق مدارک ارائه شده:

4- موضوع تعهد: بدینوسیله متعهد می‌شوم قبل از آغاز عملیات ساختمانی نسبت به انعقاد قرارداد با مهندس مشاور دارای رتبه و صلاحیت از سازمان (برای تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی) و انعقاد قرارداد با پیمانکار واجد شرایط برای شروع اجرای ساخت دامداری بر اساس طرح مصوب مهندس مشاور، و انعقاد قرارداد با مهندس ناظر واجد شرایط همزمان با شروع اجرای فرایند ساخت دامداری اقدام نموده و ساختمان‌ها و تاسیسات را طبق طرح و نقشه تایید شده توسط مهندس مشاور و در محل تعیین شده احداث و در مدت اعتبار پروانه، آنها را تکمیل و آماده بهره‌برداری نمایم. همچنین از ساختمان‌ها و تاسیسات و تجهیزات واحد فوق‌الذکر بجر در مواردی که پروانه صادر می‌گردد، برابر شرایط مندرج در پروانه مربوطه استفاده دیگری نکرده و بدون اطلاع قبلی متعهدله و اخذ مجوز کتبی، آن را توسعه نداده و نسبت به فروش یا انتقال ملک یا پروانه صادره به هر نحو بدون هماهنگی با سازمان به غیر اقدام ننموده و اقرار می‌نمایم مالک یا متصرف قانونی عرصه و اعیان ملک مذکور بوده و چنانچه در آینده ثابت گردد که محل فعالیت اعم از عرصه و اعیان دارای معارض، مالک و مستحق خق دیگری باشد ضمن جوابگویی به ایشان از عهده کلیه خسارات وارده برآمده و متعهدله در قبال اشخاص ثالث در این خصوص هیچگونه مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

ضمنا در صورتی که تعهدات ذکر شده بالا را انجام نداده یا بر خلاف آنها عمل نمایم و همچنین در صورت اثبات عدم صحت مالکیت یا تصرف قانونی، متعهدله می‌تواند ضمن حق سلب استفاده از تاسیسات، پروانه مورد اشاره را در هر مرحله لغو و نسبت به قطع آب و برق و سوخت و سایر امتیازات متعلقه اقدام نموده و بدینوسیله حق هرگونه اعتراضی را از حود سلب نموده و چنانچه خساراتی متوجه دولت گردد مسئول پرداخت و جبران آن هستم. متعهدله هیچ تعهدی در حصوص پرداخت وام یا تسهیلات زودبازده از طریق بانک‌های عامل به اینجانب ندارد. و چنانچه به هر دلیل با کمبود مشکل آب مواجه شوم ادعایی در خصوص تامین آب یا تغییر کاربری عرصه و مستحدثات نسبت به متعهدله نخواهم داشت. ضوابط اعلام شده توسط اداره کل محیط زیست را رعایت نموده، در خصوص انجام دیوارکشی و فنس‌کشی یا حصارکشی، نیز بایستی پس از اتمام عملیات احداث سالن‌ها و اخذ مجوز از امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اقدام نمایم.

رعایت ضوابط ساخت دامداری با رعایت ابعاد مندرج در پروانه به لحاظ طول و عرض و ارتفاع، رعایت جهت ساخت سالن‌ها در امتداد شمال-جنوب و باد غالب منطقه، استفاده از اتصالات پیچ و مهره، انتخاب پوشش مناسب و با کیفیت برای دامداری، معرفی مدیرفنی در زمان بهره‌برداری با هماهنگی متعهدله، احداث در حاشیه زمین معرفی شده و در محل جانمایی شده، عدم افزایش سطح دامداری قبل از اخذ مجوز توسعه از متعهدله.

اینجانب متعهد می‌گردم کلیه حقوق متعهدله در قرارداد‌های ناظر، مهندس مشاور و پیمانکار به عهده بگیرم و سهم متعهدله را پرداخت نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد احداث واحد دامداری و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x