فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد احداث واحد دامداری

 

متعهد: …………………….

درخواست صدور پروانه بهره‌برداری از یک واحد دامداری را با مشخصات زیر دارد:

1- نوع فعالیت:

2- ظرفیت مورد تقاضا ………..

3- نحوه بهره‌برداری تکثیر و پرورش برای ملک مورد اجاره اینجانب واقع در استان تهران شهرستان تهران با پلاک فرعی ……… از ……… پلاک ثبتی ……… اصلی، طبق مدارک ارائه شده:

4- موضوع تعهد: بدینوسیله متعهد می‌شوم قبل از آغاز عملیات ساختمانی نسبت به انعقاد قرارداد با مهندس مشاور دارای رتبه و صلاحیت از سازمان (برای تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی) و انعقاد قرارداد با پیمانکار واجد شرایط برای شروع اجرای ساخت دامداری بر اساس طرح مصوب مهندس مشاور، و انعقاد قرارداد با مهندس ناظر واجد شرایط همزمان با شروع اجرای فرایند ساخت دامداری اقدام نموده و ساختمان‌ها و تاسیسات را طبق طرح و نقشه تایید شده توسط مهندس مشاور و در محل تعیین شده احداث و در مدت اعتبار پروانه، آنها را تکمیل و آماده بهره‌برداری نمایم. همچنین از ساختمان‌ها و تاسیسات و تجهیزات واحد فوق‌الذکر بجر در مواردی که پروانه صادر می‌گردد، برابر شرایط مندرج در پروانه مربوطه استفاده دیگری نکرده و بدون اطلاع قبلی متعهدله و اخذ مجوز کتبی، آن را توسعه نداده و نسبت به فروش یا انتقال ملک یا پروانه صادره به هر نحو بدون هماهنگی با سازمان به غیر اقدام ننموده و اقرار می‌نمایم مالک یا متصرف قانونی عرصه و اعیان ملک مذکور بوده و چنانچه در آینده ثابت گردد که محل فعالیت اعم از عرصه و اعیان دارای معارض، مالک و مستحق خق دیگری باشد ضمن جوابگویی به ایشان از عهده کلیه خسارات وارده برآمده و متعهدله در قبال اشخاص ثالث در این خصوص هیچگونه مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

ضمنا در صورتی که تعهدات ذکر شده بالا را انجام نداده یا بر خلاف آنها عمل نمایم و همچنین در صورت اثبات عدم صحت مالکیت یا تصرف قانونی، متعهدله می‌تواند ضمن حق سلب استفاده از تاسیسات، پروانه مورد اشاره را در هر مرحله لغو و نسبت به قطع آب و برق و سوخت و سایر امتیازات متعلقه اقدام نموده و بدینوسیله حق هرگونه اعتراضی را از حود سلب نموده و چنانچه خساراتی متوجه دولت گردد مسئول پرداخت و جبران آن هستم. متعهدله هیچ تعهدی در حصوص پرداخت وام یا تسهیلات زودبازده از طریق بانک‌های عامل به اینجانب ندارد. و چنانچه به هر دلیل با کمبود مشکل آب مواجه شوم ادعایی در خصوص تامین آب یا تغییر کاربری عرصه و مستحدثات نسبت به متعهدله نخواهم داشت. ضوابط اعلام شده توسط اداره کل محیط زیست را رعایت نموده، در خصوص انجام دیوارکشی و فنس‌کشی یا حصارکشی، نیز بایستی پس از اتمام عملیات احداث سالن‌ها و اخذ مجوز از امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اقدام نمایم.

رعایت ضوابط ساخت دامداری با رعایت ابعاد مندرج در پروانه به لحاظ طول و عرض و ارتفاع، رعایت جهت ساخت سالن‌ها در امتداد شمال-جنوب و باد غالب منطقه، استفاده از اتصالات پیچ و مهره، انتخاب پوشش مناسب و با کیفیت برای دامداری، معرفی مدیرفنی در زمان بهره‌برداری با هماهنگی متعهدله، احداث در حاشیه زمین معرفی شده و در محل جانمایی شده، عدم افزایش سطح دامداری قبل از اخذ مجوز توسعه از متعهدله.

اینجانب متعهد می‌گردم کلیه حقوق متعهدله در قرارداد‌های ناظر، مهندس مشاور و پیمانکار به عهده بگیرم و سهم متعهدله را پرداخت نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد احداث واحد دامداری و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x