جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد خدمات پس از فروش واردات موبایل

متن حقوقی سند تعهد خدمات پس از فروش واردات موبایل

به تاریخ نگارش سند در این دفتر حاضر گردید: آقای/خانم …………. مدیرعامل شرکت ……………..با مشخصات فوق به عنوان نماینده قانونی شرکت متقاضی واردات تلفن همراه با نشان تجاری ……………………….از کشور …………….. – ……….. با آگاهی کامل، رعایت مقررات زیر را متعهد گردیده و مسئولیت‌های حقوقی ناشی از نقض هر یک از مقررات مزبور یا عدم صحت مدارک ارایه شده را شخصا به عهده می‌گیرم.

کلیه مدارک ارایه شده برای دریافت تاییدیه شبکه خدمات پس از فروش از اصالت و صحت برخوردار است.

  1. متعهد به ارایه خدمات پس از فروش به مصرف کنندگان و تامین شبکه پشتیبانی و خدمات متناسب با گستره توزیع بر اساس ضوابط اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می‌باشم و ضمن ارائه ضمانتنامه و معرفی شبکه خدمات پس از فروش، مسئولیت رسیدگی به تقاضای مشتریان در قبال کیفیت و کمیت کالاهای فروخته شده را پذیرا بوده و خود را ملزم می‌دانم تا در صورت هرگونه شکواییه و یا نارضایتی در این خصوص راسا نسبت به ایفای تعهدات و جلب رضایت مشتریان اقدام نمایم.
  2. متعهد می‌شوم آخرین تغییرات شرکت را در اولین فرصت ممکن به آن سازمان اعلام نمایم.
  3. متعهد می‌شوم کلیه مقررات و قوانین جاری (استاندارد، محیط زیست، بهداشت و … ) جهت واردات کالای مورد نظر را رعایت نمایم.
  4. متعهد می‌شوم نسبت به ارایه اطلاعات مربوط به واردات خود در هر مرحله حسب نیاز آن سازمان اقدام نمایم.
  5. متعهد می‌شوم قبل از هرگونه توزیع و فروش کالا در سطح بازار نسبت به نصب برچسب و یا هالوگرام شرکت (دقیقا همان نامی که بر اساس آن تاییدیه فعالیت صادر گردیده است) بر روی جعبه محصول اقدام نمایم.
  6. متعهد می‌شوم لیست کامل مراکز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور را ارایه و در صورت ایجاد هرگونه تغییر در لیست اعلام شده بلافاصله نسبت به اعلام تغییرات به آن سازمان اقدام کنم.
  7. متعهد می‌شوم حسب درخواست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان نسبت به ارایه گزارش عملکرد خدمات فروش و پس از فروش مطابق نظر آن سازمان اقدام نمایم.

کلیه مسئولیت‌های ناشی از موارد فوق الاشاره بر عهده شرکت فن آوری اوج اندیشه می‌باشد و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان حق دارد در صورت احراز هرگونه تخلف نسبت به ابطال تاییدیه شبکه خدمات پس از فروش و برخورد قانونی لازم اقدام نماید.

مستند به بند ب ماده 34 آیین‌نامه قانون دفاتر اسناد رسمی امضا کننده، با اقرار به اطلاع از قوانین و مقررات مرتبط با این سند اعلام و اظهار نمود، مفاد سند به اینجانب تفهیم و از آن مطلع شدم.

فتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x