فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متن حقوقی سند تعهد رازداری

 

حاضر گردید در دفترخانه ……………. با مشخصات فوق‌الذکر و پس از حضور اعلام صریح و قطعی نمود که از تاریخ …….…. در شرکت ……….. (سهامی خاص) بکار مشغول هستم به موجب این سند، اقرار و اذعان می‌نمایم که به اهمیت و جایگاه حفظ اسرار اداری ،صنعتی و تجاری در شرکت …………. (سهامی خاص) آگاه و توجیه شده‌ام و متعهد می‌گردم که در نهایت رازداری و با عمل به اصول امانت داری، اسرار تجاری، اداری و صنعتی در شرکت …..…… (سهامس خاص) را حفظ نمایم و از هرگونه انتشار، انتقال، رونوشت برداری (کپی) بیان و مبادله اطلاعات، اعداد و ارقام مالی، بودجه‌ای، فرمول‌های تولیدی و تجاری شرکت و مشتریان و ذینفعان، اطلاعات مربوط به نوع و میزان و کیفیت مواد اولیه و زمان و محل واردات و صادرات و نگهداری آنها، اطلاعات و آمار و ارقام مربوط به میزان تولید، فروش و سود، هرگونه اطلاعات مربوط به شیوه‌ها و روش‌های بازاریابی، مدیریت، فروش، مدیریت مالی، فناوری، اداری و استخدامی، تعداد و نوع روابط با ذینفعان و مشتریان و تلفن تماس یا رایانامه (ایمیل) یا نشانی انها، میزان مطالبات یا دیون و سرمایه و دارائی شرکت……… (سهامی خاص) و کارکنان و مدیران آن، هرگونه اطلاعات مربوط به نوع و کیفیت بسته‌بندی محصول و فرایندهای خاص راجع به عرضه و توزیع و ارائه محصولات و خدمات، هرگونه اطلاعات شرکت ……….. (سهامی خاص) مربوط به محتوای مذاکرات، پرونده‌ها و اسناد تجاری و دعاوی قضایی و غیر قضایی، پرونده‌ها و اسناد اداری، تجاری، بانکی، صنعتی، داد و ستدها و رفت و آمدها تحت هر شرایطی به هر شخص غیر مجازی اعم از آنکه از کارکنان و مدیران و سهامداران پیشین (قبلی) یا کنونی (فعلی) شرکت یا رقباء یا افراد غیر از اینها باشد خودداری نمایم.

آگاه هستم که دسترسی افراد به اطلاعات و اسناد و ارقام و آمار فوق در شرکت ……………. (سهامی خاص)دارای محدودیت و سامانه خاص خود می‌باشد.

آگاه و نوجیه شده‌ام که صرفا مدیرعامل شرکت ………….. (سهامی خاص) و افرادی که از سوی ایشان به گونه کتبیبه من معرفی شده باشند به همان میزان که مدیر عامل شرکت ….…. (سهامی خاص) تعیین می‌کند مجاز به دسترسی به اطلاعات و اسناد و ارقام تعیین شده هستند.

تعهد می‌نمایم که از اطلاعات و اسناد و آماری که به اقتضاء مسئولیت شغلی یا به سبب آن در اختیارم قرار گرفته در قبال هر گونه انتشار یا خطر نابودی و خدشه دار شدن مراقبت و نگهداری نمایم.

تعهد می‌نمایم در صورتی که رابطه همکاری من و شرکت ………… (سهامی خاص) به هر دلیلی در هر زمانی پایان پذیرفت نیز ضمن بازگرداندن فوری اسنادی که از شرکت …..… (سهامی خاص) نزد خود دارم اسرار و اطلاعات موصوف در بالا را همچنان محرمانه نگه دارم و از انتشار و انتقال آن به اشخاص غیر مجاز از جمله کارفرمای بعدی خود، پرهیز کنم.

می‌پذیرم که وجه التزام تخلف از تعهدات بالا به اندازه ده برابر کل حقوق ،مزایا و وجوهی است که تا تاریخ مطالبه وجه التزام به وسیله شرکت ………. (سهامی خاص) از شرکت ………. (سهامی خاص) دریافت کرده‌ام و این علاوه بر حق شرکت …………. (سهامی خاص) برای مطالبه خسارت وارده به خود از طریق مراجع قانونی است.

همچنین سفته به مبلغ ……….. تومان نزد این شرکت می‌باشد که در صورت تخلف علاوه بر وجه التزام فوق الذکر به اجرا گذاشته خواهد شد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد رازداری و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

guest

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
روح اله زارعی
روح اله زارعی
۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۰۷:۳۶

باسلام و احترام
ضمن ادای سپاسگزاری و خداقوت سوال بنده این است که ذکر سفته با مبلغ در سند موجب مالی شدن سند می شود یا خیر؟ و در صورت مالی بودن مشمول ماده ۵۱ قانون دفاتر اسناد رسمی می باشد یا خیر؟