جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت اخذ کارت بازرگانی در نشانی احد از مالکین

متن حقوقی سند رضایت اخذ کارت بازرگانی در نشانی احد از مالکین

 

در تاریخ فوق حاضر گردید در این دفتر خانه خانم …………….. بعنوان احد از مالکین مشاعی پلاگ ثبتی ………….. فرعی از ……….. اصلی واقع در بخش ……….. تهران بنشانی ………………………..با مشخصات فوق و بعد الحضور در نهایت صحت و سلامت و با میل و اراده و قصد و رضایت کامل اظهار و اعلام نمود که اینجانب بدینوسیله رضایت کامل قلبی وباطنی خود را با صدور کارت بازرگانی بنام اقای …………… با مشخصات فوق همسر اینجانب بنشانی مذکور اعلام می دارم و نامبرده محق ومجاز است با ارائه این سند نسبت به انجام تمامی تشریفات قانونی  برای اخذ کارت بازرگانی بنشانی فوق اقدام نماید .وحق هرگونه ادعا واعتراضی را در حال وآینده نسبت به ایشان و ادارات جمهوری اسلامی ایران وسایر مراجع در حال وآینده از خود سلب وساقط مینمایم وچنانچه ادعا واعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده ونزد هیچ مقام ومرجعی مسموع نمی‌باشد.
این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می باشد بنا به در خواست خانم ………………………. تنظیم و به ثبت رسیدو نامبردگان با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمودند. هیچ مسئوولیتی متوجه ایندفترخانه و مراجع ذیربط نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اخذ کارت بازرگانی در نشانی احد از مالکین و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x