جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول)

رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه

متن حقوقی سند رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول)

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه خانم …….. با مشخصات فوق بعنوان زوجه سند نکاحیه شماره ……….. مورخ ………… دفتر رسمی ازدواج شماره …………. (که حسب الاظهار تا این تاریخ بقوت خود باقیست) و بعد الحضور در نهایت صحت و سلامت و با میل و اراده و قصد و رضای کامل اظهار و اعلام نمود که اینجانب بدینوسیله رضایت کامل قلبی وباطنی خود را با ازدواج مجدد همسر خود (بنام آقای ……………….) با هر خانم دیگری که ایشان صلاح بداند اعلام میدارم ونامبرده محق ومجاز است با ارائه این سند نسبت به انجام تمامی تشریفات شرعی وقانونی وعرفی برای ازدواج مجدد خود اقدام نماید .وحق هرگونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده نبست به ایشان و زوجه آتی ایشان و نیز دفتر ازدواج مربوطه و سایر مراجع قضائی و انتظامی در حال و آینده از خود سلب و ساقط می‌نمایم و چنانچه ادعا و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده ونزد هیچ مقام ومرجعی مسموع نمی‌باشد.

این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می باشد بنا به در خواست خانم ………………… تنظیم و به ثبت رسیدو نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود. هیچ مسئولیتی متوجه ایندفترخانه و مراجع ذیربط نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد

دخترم، رضایت برای ازدواج مجددبه همسرش داده، بصورت دست نوشته عادی، آیا موردپذیرش دادگاه‌ها هست؟

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x