جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول)

رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه

متن حقوقی سند رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول)

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه خانم …….. با مشخصات فوق بعنوان زوجه سند نکاحیه شماره ……….. مورخ ………… دفتر رسمی ازدواج شماره …………. (که حسب الاظهار تا این تاریخ بقوت خود باقیست) و بعد الحضور در نهایت صحت و سلامت و با میل و اراده و قصد و رضای کامل اظهار و اعلام نمود که اینجانب بدینوسیله رضایت کامل قلبی وباطنی خود را با ازدواج مجدد همسر خود (بنام آقای ……………….) با هر خانم دیگری که ایشان صلاح بداند اعلام میدارم ونامبرده محق ومجاز است با ارائه این سند نسبت به انجام تمامی تشریفات شرعی وقانونی وعرفی برای ازدواج مجدد خود اقدام نماید .وحق هرگونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده نبست به ایشان و زوجه آتی ایشان و نیز دفتر ازدواج مربوطه و سایر مراجع قضائی و انتظامی در حال و آینده از خود سلب و ساقط می‌نمایم و چنانچه ادعا و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده ونزد هیچ مقام ومرجعی مسموع نمی‌باشد.

این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می باشد بنا به در خواست خانم ………………… تنظیم و به ثبت رسیدو نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود. هیچ مسئولیتی متوجه ایندفترخانه و مراجع ذیربط نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت ازدواج مجدد از سوی زوجه (همسر اول) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۸:۵۴

دخترم، رضایت برای ازدواج مجددبه همسرش داده، بصورت دست نوشته عادی، آیا موردپذیرش دادگاه‌ها هست؟

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x