جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت تغییر کاربری (مسکونی به اداری)

متن حقوقی سندرضایت تغییر کاربری (مسکونی به اداری)

 

در تاریخ فوق حاضر این دفتر گردیدند : آقا/ خانم ………… (با مشخصات فوق الذکر) مالک پلاک ثبتی  ……… فرعی از ……… اصلی واقع در بخش……. مفروز و مجزی شده از …… فرعی از …….. اصلی  بدین وسیله رضیت خود را نسبت به تغییر کاربری یک واحد ………………به مالکیت خانم / آقای ……………. با پلاک ثبتی  ……… فرعی از ……… اصلی واقع در بخش …..…. اعلام نمود و تغییر کاربری از مسکونی به اداری واحد مشارالیه از طرف …………..  بلامانع می‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت تغییر کاربری (مسکونی به اداری) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x