جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت الحاق مشاعات (به یک واحد آپارتمان)

رضایت الحاق مشاعات (به یک واحد آپارتمان)

 

متن حقوقی سند رضایت الحاق مشاعات (به یک واحد آپارتمان) :در تاریخ فوق حاضر گردیدند: خانم / آقا ………….. (با مشخصات فوق) مالکین / مالک آپارتمان به پلاک ثبتی ………… فرعی از …………….. اصلی مفروزومجزی شده از …………. فرعی از اصلی ………. قطعه ………. تفکیکی واقع در بخش …………. خریداران طبق سند قطعی به شماره ……… مورخه ……….. این دفترخانه وبعدالحضور موافقت و رضایت کامل خود را در خصوص قسمت مجزی شده از بند ۷ مشاعات موضوع صورت مجلس تفکیکی شماره ………. مورخه …………. اداره ثبت اسناد و املاک ……….. مرکز اجتماعات ساختمان تفکیک و افراز و الحاق و اختصاص قسمت مجزی شده مزبور به آپارتمان قطعه ………….. تفکیکی به پلاک ثبتی ……. فرعی از ………….اصلی بخش ………. اعلام و هرگونه ادعا و اعتراض بعدی را از خود سلب و ساقط نمودند و نامبردگان موظفند در صورت نقل و انتقال پلاک مزبور به هرشخص حقیقی یا حقوقی خریدار را از مفاد این سند مطلع سازند.

این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می‌باشد بنا به درخواست آقای ……….. و خانم ………….. و خانم ……………… و آقای ………………. ت

تنظیم و به ثبت رسیدو نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود. هیچ مسئوولیتی متوجه ایندفترخانه و ادارات ذیربط نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
روح الله علوی مطلق

سلام …
میخواستم بدونم ای رضایت نامه ملک مشاعی در دادگاه چقدر کاربرد دارد …
ممنون میشم از پاسخ شما

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x