متن حقوقی تعهدنامه استخدامی آموزش و پرورش

 

براساس معرفی‌نامه شماره …… مورخ …… اداره کل آموزش و پرورش استان تهران اینجانب …… با مشخصات فوق‌الذکر که در امتحان سراسری گزینش دانشجوی سال تحصیلی …… در رشته …… دانشگاه فرهنگیان جزء داوطلبان سهمیه آموزش و پرورش شهرستان …….. منطقه ……. ناحیه …….. استان …… پذیرفته شده‌ام به استناد قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و… مصوب 1391/07/19 مجلس شورای اسلامی، مبنی بر احیای قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش مصوب 1369/03/08 و براساس ماده 1 و 3 قانون متعهدین خدمت، متعهد و ملتزم می‌شوم پس از فراغت از تحصیل به ” میزان دو برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از پنج سال ” نخواهد بود در هر محلی که وزارت آموزش و پرورش تعیین نماید، خدمت نمایم، بدیهی است هر گونه جابجایی در طول تعهد بر اساس نیاز منطقه‌ای، از اختیارات وزارت آموزش و پرورش بوده و بدینوسیله حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نمایم.

ضمناً در صورت ترک تحصیل یا انصراف از ادامه تحصیل، ممنوعیت از ادامه تحصیل، اخراج و یا انفصال از خدمت، استنکاف از استخدام، عدم استخدام ناشی از تقصیر، ترک خدمت، بازخرید نمودن و بطور کلی در صورت فراهم نمودن موجبات عدم ایفای تمام یا قسمتی از خدمت مورد تعهد، مکلف خواهم بود ” دو برابر حقوق و مزایای دریافتی و دو برابر هزینه‌های تحصیلی ” را حسب اعلام آموزش و پرورش و دانشگاه محل تحصیل (وزارت علوم)، به شماره حساب خزانه اعلامی توسط آموزش و پرورش،پرداخت نمایم. بدیهی است در صورت انجام قسمتی از خدمت مورد تعهد هزینه‌های تحصیلی و حقوق دریافتی به نسبت کسر خدمت محاسبه خواهد شد.

به علاوه با عنایت به مفاد ماده 4 قانون متعهدین خدمت، مبنی بر ممنوعیت تسلیم گواهی نامه (اعم از تصویر یا کپی یا اصل گواهی نامه) یا ریز نمرات و تاییدیه تحصیلی به متعدین به هر عنوان که متعهد قبل از انجام یا لغو تعهد بتواند از مزایای آن بهره مند شود، مگر برای ادامه تحصیل در طول تعهد اولیه در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش با رعایت مفاد ماده مذکور، متعهد می‌شوم قبل از انجام یا لغو سند تعهد اولیه، در خواست تسلیم گواهی نامه یا ریز نمرات و تاییدیه تحصیلی برای ادامه تحصیل و… را ننمایم مگر برای ادامه تحصیل در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش و با سپردن سند تعهد ریز نمره (موضوع ماده 4 قانون مذکور)، که در این صورت وفق قوانین و مقررات اقدام خواهد شد.

تشخیص وزارت آموزش و پرورش در عدم تحقق شرایط این سند و عدم انجام خدمت مورد تعهد و محاسبه حقوق و مزایای دریافتی و تشخیص دانشگاه محل تحصیل در مورد محاسبه هزینه‌های تحصیلی، غیر قابل اعتراض بوده و متعهد له حق اقدام قضایی و صدور اجرائیه علیه اینجانب را دارد.

اینجانب …… با مشخصات فوق‌الذکر کارمند رسمی / پیمانی …… با کدپرسنلی …… متعهد و ملتزم می‌شوم در صورت عدم تحقق مفاد این سند از سوی متعهد، با تشخیص وزارت آموزش و پرورش، متضامناً وجوه مورد مطالبه وزارت آموزش و پرورش را بدون هیچ عذر و بهانه‌ای بپردازم. وزرات یاد شده و دانشگاه محل تحصیل حق اقدام قضایی و صدور اجراییه (علاوه بر متعهد) علیه اینجانب را نیز دارند. همچنین در صورت درخواست متعهد مبنی بر تقسیط پرداخت بدهی ناشی از عدم ایفای تعهدات موضوع این سند و سپردن سند تعهد ذمه‌ای و متعاقب آن تعویق در پرداخت اقساط و حال شدن دین ایشان، اینجانب متعهد می‌گردم باقی مانده بدهی و خسارت تاخیر نادیه را پرداخت نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.