متن حقوقی سند تعهد خدمات پس از فروش واردات موبايل :به تاريخ نگارش سند در اين دفتر حاضر گرديد :آقاي /خانم …………. مديرعامل شركت ……………..با مشخصات فوق به عنوان نماينده قانوني شركت متقاضي واردات تلفن همراه با نشان تجاري ……………………….از كشور …………….. – ……….. با آگاهي كامل ، رعايت مقررات زير را متعهد گرديده و مسئوليت هاي حقوقي ناشي از نقض هريك از مقررات مزبور يا عدم صحت مدارك ارايه شده را شخصا به عهده مي گيرم .
1- كليه مدارك ارايه شده براي دريافت تاييديه شبكه خدمات پس از فروش از اصالت و صحت برخوردار است .
2- متعهد به ارايه خدمات پس از فروش به مصرف كنندگان و تامين شبكه پشتيباني و خدمات متناسب با گستره توزيع بر اساس ضوابط اجرايي قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان مي باشم و ضمن ارائه ضمانتنامه و معرفي شبكه خدمات پس از فروش ، مسئوليت رسيدگي به تقاضاي مشتريان در قبال كيفيت و كميت كالاهاي فروخته شده را پذيرا بوده و خود را ملزم مي دانم تا در صورت هر گونه شكواييه و يا نارضايتي در اين خصوص راسا نسبت به ايفاي تعهدات و جلب رضايت مشتريان اقدام نمايم .
3- متعهد مي شوم آخرين تغييرات شركت را در اولين فرصت ممكن به آن سازمان اعلام نمايم .
4- متعهد مي شوم كليه مقررات و قوانين جاري (استاندارد ، محيط زيست ، بهداشت و … ) جهت واردات كالاي مورد نظر را رعايت نمايم .
5- متعهد مي شوم نسبت به ارايه اطلاعات مربوط به واردات خود در هر مرحله حسب نياز آن سازمان اقدام نمايم .
6- متعهد مي شوم قبل از هرگونه توزيع و فروش كالا در سطح بازار نسبت به نصب برچسب و يا هالوگرام شركت ( دقيقا همان نامي كه بر اساس آن تاييديه فعاليت صادر گرديده است ) بر روي جعبه محصول اقدام نمايم .
7- متعهد مي شوم ليست كامل مراكز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر كشور را ارايه و در صورت ايجاد هرگونه تغيير در ليست اعلام شده بلافاصله نسبت به اعلام تغييرات به آن سازمان اقدام كنم .
8- متعهد مي شوم حسب درخواست سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليد كنندگان نسبت به ارايه گزارش عملكرد خدمات فروش و پس از فروش مطابق نظر آن سازمان اقدام نمايم .

كليه مسئوليت هاي ناشي از موارد فوق الاشاره بر عهده شركت فن آوري اوج انديشه مي باشد و سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليد كنندگان حق دارد در صورت احراز هرگونه تخلف نسبت به ابطال تاييديه شبكه خدمات پس از فروش و برخورد قانوني لازم اقدام نمايد .

مستند به بند ب ماده 34 آيين نامه قانون دفاتر اسناد رسمي امضا كننده ، با اقرار به اطلاع از قوانين و مقررات مرتبط با اين سند اعلام و اظهار نمود ، مفاد سند به اينجانب تفهيم و از آن مطلع شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.