متن حقوقی سند صلح اشتراکات آب و برق و گاز

 

موردصلح: کلیه حقوق فرضیه و عینیه مصالح نسبت به حق الامتیاز و حق الاستفاده از اشتراک برق بشماره ……….. دارای کد شناسایی ……………. و آب بشماره …………. و بشماره پرونده …………. و گاز بشماره …………….. منصوبه در ……………… با جمیع ملحقات و منضمات و متعلقات که مورد صلح حسب الاقرار در تصرف متصالح است و پس از این هیچگونه حقی در مورد صلح برای مصالح باقی نخواهد بود و متصالح از هر لحاظ قائم مقام قانونی مصالح می‌باشد.

مال الصلح: مبلغ ………….. میلیون ریال وجه رایج که تماما تسلیم مصالح گردیده است باقراره.

اسقاط کافه خیارات متصوره ازطرفین بعمل آمد.پرداخت هرگونه بدهی احتمالی مورد صلح با متصالح است و میتواند طبق قبوض پرداختی به مصالح مراجعه نماید و مصالح ضامن درک و مستحق الغیر در آمدن مورد صلح است. مسئوولیت انجام معامله کلاً با متصالح می‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

6 پاسخ

  1. با سلام
   حق الامتیاز و حق الاشتراک پرونده آب، برق و گاز نیازمند اخذ مفاصاحساب و استعلام از دارایی نمی باشد.
   چنانچه متصالح کلیه بدهی امتیازات مذکور را تقبل و پرداخت آن را تعهد نماید با احراز مالکیت مصالح نسبت به امتیازات مربوطه تنظیم سند بدون استعلام از مراجع ذیربط بلاشکال است

   1. با سلام

    ….با ذكر بند ١٩٠ بخشنامه هاي ثبتي در سند لازم و ضروري است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.