جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند صلح برند / صلح علامت تجاری

مورد صلح عبارتست از :  ( تمامي …… )حقوق تملكي ، عيني، حقيقي، واقعي،فرضي ، احتمالي و متصوره مصالح ناشي از گواهي نامه ثبت علامت  كلمه………… به فارسي و كلمه ………… به لاتين طبق نمونه ثبت علامت به شماره و تاريخ  اظهارنامه   ……………و شماره ثبت  …………… مورخ  ……………….  مركز مالكيت معنوي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در خصوص كلمه ………………….. طبق نمونه گواهي ثبت شده مذكور با جميع توابع شرعيه و لواحق عرفيه بدون استثناء چيزي از آن بطوري كه هيچگونه حق و ادعائي تحت هر نام و عنوان و از هر حيث و بابت براي مصالح باقي نماند را بموجب اين سند به متصالح صلح نمود ومتصالح از هر جهت قائم مقام قانوني مصالح نسبت به مورد صلح ميباشد و متصالح ميتوانداز كليه مزاياي مترتبه مورد صلح بهره مند گردد و از مورد صلح استيفاي منفعت نمايد.

 

مال الصلح :  با توافق و تراضي متصالحين مال الصلح مبلغ  ……………. ريال  وجه رايج تعيين و تقويم گرديد كه تماماً و نقداً تسليم مصالح باقراره گرديده است. حسب الاقرار مصالح مورد صلح را قبلاً به هر نحو ممكن به غير واگذار نگرديده است و مصالح مسئول كشف هرگونه فساد احتمالي در اين خصوص ميباشد و مصالح متعهد با تاديه و پرداخت هر گونه ديون و بدهي هاي احتمالي مورد صلح تا زمان ثبت اين سند گرديد ، بديهي است در غير اينصورت متصالح مي تواند با ارائه قبوض مثتبه آنرا از مصالح مطالبه و وصول نمايد، همچنين كليه خيارات قانوني خصوصاً خيارغبن فاحش باعلي مرتبه از متصالحين سلب و ساقط گرديد.

اين سند باستناد نامه شماره………………………. مورخ …………………..  صادره از اداره ثبت علائم تجاري تنظيم گرديد، ضمناً مصالح بموجب اين سند متعهد گرديد چنانچه عين يا مشابه مورد صلح را طي سوابق ديگري به ثبت يا به تقاضاي ثبت رسانيده باشد به متصالح منتقل نمايد، همچنين متصالح نيز متعهد گرديد جهت ثبت تغييرات به اداره ثبت علائم تجاري مراجعه نمايد.

مستند به بند ب ماده 34 آيين نامه قانون دفاتر اسناد رسمي امضا كننده ، با اقرار به اطلاع از قوانين و مقررات مرتبط با اين سند اعلام و اظهار نمود ، مفاد سند به اينجانب تفهيم و از آن مطلع شدم.

 

توجه

بدوا نسبت به استعلام از اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری از طریق سیستم اتوماسیون دفاتر به کد ۰۰۹۰۰ اقدام می‌گردد برای این منظور مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ ریال به حساب شبا IR210100004001013201010240 واریز و تصویر فیش و گواهی علامت نیز پیوست استعلام گردد، سپس ذینفع از طریق سایت رسمی مرکز مالکیت معنوی و با دسترسی شخصی خود درخواستی به انضمام تصویر استعلام دفترخانه و تصویر گواهینامه ثبت علامت ارسال نموده به همراه واریز مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال از طریق همان سایت، شخصا یا توسط وکیل رسمی دادگستری به ادازه مالکیت معنوی مراجعه و پاسخ استعلام بصورت فیزیکی دریافت و به دفتر ارائه می‌شود.

 

نکنه

پس از تنظیم سند صلح متصالح می‌بایست با مدارک زیر به اداره ثبت علامت تجاری مراجعه تا انتقال ثبت و در روزنامه رسمی آگهی گردد که در غیر اینصورت انتقال علامت مذکور در قبال اشخاص ثالث قابل استناد نمی‌باشد.

 

مدارک مورد نیاز:

  1. سند صلح علامت تجاری
  2. اصل گواهی ثبت علامت تجاری
  3. مدارک شناسایی منتقل الیه
  4. فرم مخصوص ثبت انتقال علامت تجاری
  5. پرداخت هزینه انتقال و تأییدیه حسابداری

 

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x