متن حقوقی سند اقرار اسقاط حق فسخ:

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه خانم …………. با مشخصات فوق بعنوان مصالح و دارنده حق منافع و اختیار فسخ سند شماره ……….. مورخه ……  تنظیمی این دفترخانه و بعد الحضور در نهایت صحت مزاج و دماغ و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار اعلام و اظهار نمود که اینجانب از کلیه حقوق خود مندرج در سند موصوف که به بنفع و برای اینجانب بوده را صرف نظر نموده بدین ترتیب هیچ حقی من بعد نسبت به سند مذکور و تمامی شش‌دانگ پلاک ثبتی………… فرعی از …….. اصلی واقع در بخش …… حوزه ثبت ملک ….. بحدود و حقوق مندرج در سند مالکیت نداشته و ندارم و حق هرگونه ادعا و اعتراض در حال و آینده از اینجانب سلب و ساقط است چنانچه ادعا و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط و کان لم یکن می‌باشد.

این سند که بمنزله اقرارنامه بشرح فوق می‌باشد بنا به درخواست خانم ………… تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و هیچ مسئولیتی متوجه این دفترخانه و اداره محترم ثبت اسناد و املاک و سایر مراجع ذیصلاح نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار اسقاط حق فسخ و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.