فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

همکاری با ما

فرهیختگان جامعه حقوقی ایران

شناسایی و حفظ اسناد در جوامع متمدن ضرورتی است اجتناب ناپذیر، چرا که میراث ارزشمندی برای علم، فرهنگ و تاریخ محسوب می­شود. علاوه بر اینکه، چنین مجموعه‌­ای پشتوانه­­‌ای قوی برای نظام حقوقی و اداری کشور نیز محسوب می­‌شود. به همین دلیل، لازم است اسناد ارزشمند کشور ما نیز شناسایی و نگهداری شوند؛ به نحوی که برای مراکز علمی و پژوهشی قابل دسترس باشد.

در این شرایط، ضرورت ایجاد بانک جامع اسناد احساس می گردد. جمع‌­آوری، حفظ اسناد و فراهم آوردن شرایط و امکانات مناسب برای دسترسی جامعه حقوقی در داخل و خارج از کشور و هم­چنین صرفه‌جویی در هزینه‌­­ها از طریق تمرکز بانک اسناد و اشاعه اطلاعات مربوط به اسناد تنظیمی در ایران، صحت، سهولت و سرعت امر تحقیق و مطالعه در تمام زمینه‌­­ها و تسهیل مبادله اطلاعات از دیگر اهداف تاسیس این بانک اسناد هستند.

به عنوان عضو کوچکی از جامعه حقوقی کشور مدتی است سعی در تاسیس بانک اسناد داشته و هر روز به غنای آن می اندیشم. از این رو، از جامعه حقوقی کشور، اعم از اساتید دانشگاه، سران دفاتر اسناد رسمی، دفتریاران، وکلای دادگستری و کارشناس حقوقی کارکنان  دفاتر اسناد رسمی و واحد‌های ثبتی و مشاوران حقوقی استدعا دارم برای تسهیل هدف موردنظر اسنادی را که به تشخیص ایشان، دارای اهمیت است و همچنین اسنادی که به همت و قلم ایشان به نگارش درآمده و همچنین اسناد تنظیمی خاص در شهر محل خدمت را عنایت فرمایید تا در سایت  https://www.notary662th.ir/docs/forms/ در اختیار و مرعی همکاران سراسر کشور قرار گیرد و آرمان بانک جامع اسناد محقق ­­شود. پیشاپیش صمیمانه از همکاری شما سپاسگزاری می‌­نمایم.

 

لیلا فرج‌زاده

سردفتر  اسناد رسمی شماره ۶۶۲ تهران

شهریور ۱۴۰۱

 

فرم همکاری با ما

تمام گزینه‌ها تکمیل و فرم را ارسال کنید

  • جهت ثبت اطلاعات یک کد تاییدیه به این شماره ارسال می‌گردد
  • در صورت داشتن آدرس ایمیل آن را وارد کنید
  • در چه حوزه‌هاثی بیشترین فعالیت را دارید؟ به ترتیب برای ما بنویسید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اگر سوالی با ما در میان بگذارید