فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

دفتر اسناد رسمی 662 تهران

همکاری با ما

فرهیختگان جامعه حقوقی ایران

شناسایی و حفظ اسناد در جوامع متمدن ضرورتی است اجتناب ناپذیر، چرا که میراث ارزشمندی برای علم، فرهنگ و تاریخ محسوب می­شود. علاوه بر اینکه، چنین مجموعه‌­ای پشتوانه­­‌ای قوی برای نظام حقوقی و اداری كشور نیز محسوب می­‌شود. به همین دلیل، لازم است اسناد ارزشمند کشور ما نیز شناسایی و نگهداری شوند؛ به نحوی كه برای مراكز علمی و پژوهشی قابل دسترس باشد.

در این شرایط، ضرورت ایجاد بانک جامع اسناد احساس می گردد. جمع‌­آوری، حفظ اسناد و فراهم آوردن شرایط و امكانات مناسب برای دسترسی جامعه حقوقی در داخل و خارج از کشور و هم­چنین صرفه‌جویی در هزینه‌­­ها از طریق تمركز بانک اسناد و اشاعه اطلاعات مربوط به اسناد تنظیمی در ایران، صحت، سهولت و سرعت امر تحقیق و مطالعه در تمام زمینه‌­­ها و تسهیل مبادله اطلاعات از دیگر اهداف تاسیس این بانک اسناد هستند.

به عنوان عضو کوچکی از جامعه حقوقی کشور مدتی است سعی در تاسیس بانک اسناد داشته و هر روز به غنای آن می اندیشم. از این رو، از جامعه حقوقی کشور، اعم از اساتید دانشگاه، سران دفاتر اسناد رسمی، دفتریاران، وکلای دادگستری و کارشناس حقوقی کارکنان  دفاتر اسناد رسمی و واحد‌های ثبتی و مشاوران حقوقی استدعا دارم برای تسهیل هدف موردنظر اسنادی را که به تشخیص ایشان، دارای اهمیت است و همچنین اسنادی که به همت و قلم ایشان به نگارش درآمده و همچنین اسناد تنظیمی خاص در شهر محل خدمت را عنایت فرمایید تا در سایت  https://www.notary662th.ir/docs/forms/ در اختیار و مرعی همکاران سراسر کشور قرار گیرد و آرمان بانک جامع اسناد محقق ­­شود. پیشاپیش صمیمانه از همكاری شما سپاسگزاری می‌­نمایم.

 

لیلا فرج‌زاده

سردفتر  اسناد رسمی شماره 662 تهران

شهریور 1401

 

فرم همکاری با ما

تمام گزینه‌ها تکمیل و فرم را ارسال کنید

اگر سوالی با ما در میان بگذارید