متن حقوقی سند اقرار دریافت بهای ثمن اعیانی:

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه آقای …………… با مشخصات فوق عیال دائمی حین الفوت مرحوم ………… طبق گواهی انحصار وراثت شماره ……….. مورخه ………… شعبه ………. دادگاه عمومی حقوقی ………….. و گواهی واریز مالیات بر ارث شماره …………… مورخه ………… اداره دارائی شهر ………. و بعدالحضور درنهایت صحت مزاج و قصد و اراده و میل و اختیار کامل اقرار و اعتراف صریح و صحیح و شرعی و قانونی نمود مبنی براینکه اینجانب کلیه حقوق خود بابت بهای ثمنیه اعیانی مشاع از شش‌دانگ پلاک ثبتی فرعی از اصلی واقع در بخش ………. ثبت شهر ……….. را کلاٌ و تماماٌ از آقای ……..…. فرزند ………. به شماره شناسنامه ……….. متولد ……… دارای شماره‌ملی …….. کدپستی …………. صادره از ……..… و مقیم ……….. از جمله وراث شوهرم (بنام مرحوم) دریافت نموده‌ام و در خصوص بهای ثمنیه اعیانی ……….. دانگ ملک موصوف هیچگونه حق و ادعا و طلبی از ایشان و سایر وراث و آن مرحوم ندارم و نامبرده‌گان محق و مجازند با ارائه این سند نسبت به اصلاح کلیه امور ثبتی و سند مالکیت خود اقدام نمایند. و اینجانب با قصد و رضا کامل و با آگاهی از تمامی تبعات صحت مطالب و اقاریر فوق را تایید و تصدیق می‌نمایم. و حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده از خود سلب و ساقط می‌نمایم. و چنانچه نزد هر مقام و مرجعی ادعائی و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده و کان لم یکن می‌باشد و همچنین در هر زمان حضور اینجانب در نزد مقامات ذیل ذیصلاح لازم باشد حاضرم نسبت به اعلام موارد فوق نیز اقدام نمایم. این سند که بمنزله اقرار نامه بشرح فوق می‌باشد بنا به درخواست (خانم …………) تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و مسئولیت کلیه امور با نامبرده بوده و این دفترخانه هیچ مسئولیتی ندارد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار دریافت بهای ثمن اعیانی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.