اقرار دریافت کلیه مطالبات کارگری (اقرار دریافت کلیه حقوق و مزایا)

متن حقوقی سند اقرار دریافت کلیه مطالبات کارگری (اقرار دریافت کلیه حقوق و مزایا):

 

در تاریخ فوق حاضر گردید در این دفترخانه آقای ………………… با مشخصات فوق بعنوان مقر، درمورخه فوق حاضر این دفتر شدند مقر با مشخصات فوق و در کمال صحت و سلامت عقل و روان و جسم اقرار نمودند دایر بر اینکه اینجانب شاغل در شرکت ……………….. بدینوسیله در کمال صحت جسمی و روحی اقرار نمودند کلیه مطالبات قانونی کارگری مندرج در قانون کار، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های صادره از تاریخ ……………… لغایت …………………… از قبیل: حقوق و دستمزد اعم از حقوق مبنا و لواحق آن (مزد ثابت و مزایای ثابت به تبع شغل)، مزایای سختی کار، فوق‌العاده شغل، مزایای سرپرستی، مزد گرو و پایه، مزایای رفاهی انگیزه‌ای از قبیل هزینه مسکن، خواروبار، کمک عائله‌مندی، وجه بن‌کارگری، عیدی و پاداش، پاداش افزایش تولید، هزینه‌های ماموریت، ایاب و ذهاب، اضافه کاری، شب کاری، نوبت کاری، مزایای غیر نقدی، مطالبات مربوط به مرخصی‌های ذخیره شده و استفاده نشده، مزایای پایان کار و غیره اعم از دوره اشتغال آزمایشی، دوره‌های متناوب و متوالی قراردادهایی که منجر به تسویه حساب در پایان هر سال می‌گردد و مدت انجام کار حتی در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی را دریافت نموده‌ام و حقی از حقوق مذکور و احیانا پیش‌بینی نشده را از کارفرمای موصوف طلب نداشته و ندارم. همچنین حق هرگونه دعاوی مربوط به عناوین شغلی و عوارض احتمالی ناشی از مشاغل مورد تصدی و سایر دعاوی اعم از مطالبه وجه، حق اقامه دعاوی حقوقی و کیفری منجمله دیه و خسارت درمان ناشی از حوادث عادی و نقص عضو در دوره اشتغال خویش در شرکت …………………………. علیه مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره، مدیران و مسئولین شرکت در حال و آینده در کلیه مراجع اداری، قضائی، انتظامی، شورای حل اختلاف، اداره کار و دیوان عدالت اداری را از خود سلب و ساقط نموده و ذمه کارفرما را نسبت به کلیه حقوق احتمالی ابراء می‌نمایم. این سند به درخواست مقر تنظیم و هیچگونه مسئولیتی متوجه این دفتر نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار دریافت کلیه مطالبات کارگری (اقرار دریافت کلیه حقوق و مزایا) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.