جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی اقاله سند تنظیمی دفترخانه دیگر

 

نظر به اینکه شش‌دانگ یک دستگاه آپارتمان با پارکینگ و انباری متعلقه به پلاک ثبتی ….. فرعی از …. اصلی واقع در بخش …تهران با جمیع توابع و متعلقات و منضمات به موجب سند قطعی شماره …….. دفترخانه ……. اهواز از طرف خانم …………………. (با مشخصات فوق) به عنوان فروشنده به آقای ……………………. (با مشخصات فوق) منتقل گردیده و اینک طرفین معامله سند مرقوم با تراضی و توافق هم قصد تفاسخ و اقاله شش‌دانگ مورد معامله مذکور را دارند، لذا درتاریخ ذیل متعاقدین در این دفتر حاضر و متراضیاً و متوافقاً سند معامله قطعی را تفاسخ و اقاله نموده و مالکیت ملک مجدداً به ملکیت خانم ………………… در آمده وحسب الاقرار نامبرده مورد اقاله در تصرف وی می‌باشد و خریدار نیز ضمن دریافت ثمن اقرار نمود که هیچ گونه حقی و حقوقی نسبت به ملک مرقوم نداشته و نخواهد داشت و چنانچه بعدا ادعائی داشته باشد باطل و فاقد اعتبار می‌باشد و به اظهار طرفین نماآت و منافع منفصله و متصله در مورد اقاله حادث نگردیده است.

این سند به استناد پاسخ استعلام بشماره …… و گواهی دارایی (به دلیل گذشت بیش از شش ماه از تاریخ انتقال) تنظیم گردید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم اقاله سند تنظیمی دفترخانه دیگر و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x