جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرارنامه بیمه لیزینگ ایرانیان

 

اینجانب ………… فرزند …………… طرف قرارداد شماره …………………………… در خصوص یک دستگاه خودروی سواری ………………………………………………….. بشماره شاسی …………………………………………………. اعلام می‌دارم از نوع، جزئیات و شرایط بیمه نامه‌های مربوط به خودروی فوق الذکر مطابق مندرجات قرارداد فی‌مابین که توسط شرکت لیزینگ ایرانیان تهیه می‌گردد اطلاع کافی داشته و حق هرگونه اعتراض یا اعلام بی‌اطلاعی را در حال و آینده در این خصوص از خود سلب نموده و متعهد می‌گردم هر گونه اقدامی (اعم از تهیه، تمدید، ابطال و…) بیمه نامه‌های مورد نظر را با هماهنگی شرکت لیزینگ ایرانیان به عمل آورم. همچنین متعهد می‌گردم تا زمان تسویه حساب کامل با شرکت لیزینگ ایرانیان و فک رهن از خودروی مربوطه، شخصا نسبت به تهیه بیمه نامه ثالت سال‌های آتی با پوشش کامل اقدام نمایم و شرکت لیزینگ ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه بیمه لیزینگ ایرانیان و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x