فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرارنامه تحویل مسکن مهر:

 

در تاریخ تحریر حاضر این دفتر گردید: آقای ……….. به عنوان مقر و ضمن معرفی خود بعنوان مالک و قبول ضمانت کشف فساد ناشی از این ادعا در هر زمان و هر مرجع به شرح ذیل اقرار نامه تحویل مسکن مهر نمود که اینجانب با مشخصات فوق‌الذکر در کمال صحت نفس و بقای عقل و شعور اقرار می‌نمایم یک واحد آپارتمان مسکونی (اعیانی) به مساحت تقریبی ناخالص ……… متر مربع و تقریبی مفید ………… متر مربع که این مساحت بعدا براساس صورت مجلس تفکیکی قطعی خواهد شد به نشانی ……….….. پروژه …….. و بلوک .…. طبقه .…. واحد ………. احداثی در عرصه دولتی متعلق به شرکت ………………. واقع در قسمتی از پلاک …….. فرعی از ….. اصلی بخش حوزه ثبتی ……. دارای آب، برق، گاز، آسانسور و مفاد صورتجلسه شماره …….. مورخ ………. از مجمع واحدهای مسکن مهر ابتیاعی از شرکت ……… طی قرارداد پیش‌فروش شماره …….. مورخ …….. را به صورت تکمیل شده، صحیح و سالم و بدون هرگونه عیب و نقصی دارای آماده‌سازی، محوطه سازی، تزئینات داخلی و انشعابات تحویل گرفتم. بنابراین از این بابت و نیز از بابت هزینه‌های دیگر من جمله، اعمال نظارت عالیه یا کارگاهی، اخذ مفاصاحساب‌ها، پایان‌کار، صورت‌مجلس تفکیکی، دفترچه اقساط، وام و تسهیلات، تایید حق الثبت و حق التحریر، خسارت تاخیر و هر هزینه دیگری که برای بهره‌برداری از واحد فوق ضروری تشخیص داده شده، هیچگونه حق یا ادعایی نسبت به شرکت عمرانی ………. و شرکت عمران ………… و مدیران قبلی، فعلی و آتی آن شرکت‌ها ندارم. لذا ضمن عقد خارج لازمی که به صورت شفاهی منعقد شده کلیه ادعاها و اعتراضات بعدی و احتمالی خود را تحت هر عنوان پیش‌بینی شده یا نشده، حتى طلب وصول نشده سلب و ساقط نموده و می‌نمایم. ضمنا اینجانب به شیوه صحیح استفاده از سیستم گاز در ساختمان و واحد مسکونی خویش کاملا آشنا و توجیه شده و متعهد می‌شوم از نصب دستگاه‌های گازسوز غیر استاندارد خودداری و ممانعت نموده و جهت نصب تجهیزات گازی از مجریان ذیصلاح استفاده نمایم تجهیزات گازی را فقط در محل‌های تعیین شده در نقشه نصب نمایم و به هیچ وجه توسعه غیر مجاز در سیستم نداده و لوله کشی گاز ساختمان را تغییر ندهم و تا زمانی که از باز بودن و سالم بودن مسیر دودکش‌ها و باز بودن دریچه‌های تهویه پیش‌بینی شده برای وسایل گازسوز مطمئن نشده‌ام از تجهیزات گازسوز بهره‌برداری ننمایم. ضمنا اقرار می‌نمایم مسئولیت پیگیری اخذ کنتور، اخذ تاییدیه از سازمان نظام مهندسی و رعایت سایر تشریفات قانونی لازم با این جانب بوده و در صورت عدم رعایت موارد فوق تمام مسئولیت‌های جانی و مالی با شخص اینجانب مقر خواهد شد.

این سند که بمنزله اقرارنامه تحویل مسکن مهر بشرح فوق می‌باشد بنا به درخواست خانم ………… تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و هیچ مسئولیتی متوجه این دفترخانه و اداره محترم ثبت اسناد و املاک و سایر مراجع ذیصلاح نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه تحویل مسکن مهر و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x