جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرارنامه زوجیت جهت ارائه به تامین اجتماعی

متن حقوقی سند اقرارنامه زوجیت جهت ارائه به تامین اجتماعی:

 

به تاریخ فوق حاضر این دفتر گردیدند زوج آقای……………… و زوجه خانم ………………….. و بعد الحضور در کمال صحت عقل و سلامت بدن اقرار و اعتراف نمودند در مورخه ………………. بموجب سند رسمی ازدواج تحت شماره…………………. دفتر ازدواج شماره ……………………. در عقد نکاح دائم یکدیگر می‌باشند و علقه زوجیت کماکان باقیست و عقد نکاح موجود به اعتبار خود باقیست و مراتب در صفحه دوم شناسنامه نامبردگان منعکس است و حسب الاظهار اصل سند نکاحیه در دسترس نمی‌باشد نامبردگان ضمانت کشف فساد و پاسخگویی هرگونه ادعای اشخاص ثالث را بر عهده می‌گیرند و مسئولیتی متوجه سازمان تامین‌اجتماعی از نظر انجام اقدامات اداری نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه زوجیت جهت ارائه به تامین اجتماعی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x