فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متن حقوقی سند اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا:

اینجانب ……………. شهروند کشور ایران، دارنده کارت‌ملی به شماره ……………. و دارنده پاسپورت به شماره ……………… متقاضی ویزای دیداری کشور کانادا، در صحت کامل و هوشیاری واقعیات زیر را در رابطه با اقدام خود برای این تقاضا اقرار و اعلام می‌نمایم:

۱- درخواست تقاضای اینجانب برای ویزای دیداری کانادا و پیگیری‌های مربوطه بصورت قانونی توسط دفتر بین المللی طریق سفارتخانه‌های کشور کانادا صورت خواهد گرفت.

۲- هدف از دریافت ویزای دیداری کشور کانادا بازدید این کشور می‌باشد. اینجانب قصد اشتغال و با تحصیل را در زمان حضور در کشور کانادا بیشتر از انچه اداره مهاجرت کانادا اجازه می‌دهد را نخواهم داشت.

۳- اینجانب با تعلق خاطر و علاقه‌مندی به کشور خود ایران، هیچگونه مشکل اقامتی از جهات مختلف در کشورم نداشته و هیچ دلیلی برای ماندن غیرقانونی در دوران دیداری در کشور کانادا ندارم. اینجانب متعهد می‌گردم قبل از اتمام زمان قانونی اجازه داده شده برای ماندن در کانادا به کشورم بازگردم.

۴- اینجانب درصورت تمایل به داشتن پرونده اقامتی، تحصیلی و یا اشتغال در آینده در کشور کانادا، مطمئنا مسیر قانونی مربوطه را دنبال خواهم نمود و با توجه به قوانین حاکم بین المللی و قوانین جاری در کانادا به هیچ وجه خود را حائز شرایط و مستحق تقاضای پرونده پناهندگی، انساندوستانه و دلسوزانه در کشور کانادا نمی‌دانم.

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها