فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا

متن حقوقی سند اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا:

اینجانب ……………. شهروند کشور ایران، دارنده کارت‌ملی به شماره ……………. و دارنده پاسپورت به شماره ……………… متقاضی ویزای دیداری کشور کانادا، در صحت کامل و هوشیاری واقعیات زیر را در رابطه با اقدام خود برای این تقاضا اقرار و اعلام می‌نمایم:

۱- درخواست تقاضای اینجانب برای ویزای دیداری کانادا و پیگیری‌های مربوطه بصورت قانونی توسط دفتر بین المللی طریق سفارتخانه‌های کشور کانادا صورت خواهد گرفت.

۲- هدف از دریافت ویزای دیداری کشور کانادا بازدید این کشور می‌باشد. اینجانب قصد اشتغال و با تحصیل را در زمان حضور در کشور کانادا بیشتر از انچه اداره مهاجرت کانادا اجازه می‌دهد را نخواهم داشت.

۳- اینجانب با تعلق خاطر و علاقه‌مندی به کشور خود ایران، هیچگونه مشکل اقامتی از جهات مختلف در کشورم نداشته و هیچ دلیلی برای ماندن غیرقانونی در دوران دیداری در کشور کانادا ندارم. اینجانب متعهد می‌گردم قبل از اتمام زمان قانونی اجازه داده شده برای ماندن در کانادا به کشورم بازگردم.

۴- اینجانب درصورت تمایل به داشتن پرونده اقامتی، تحصیلی و یا اشتغال در آینده در کشور کانادا، مطمئنا مسیر قانونی مربوطه را دنبال خواهم نمود و با توجه به قوانین حاکم بین المللی و قوانین جاری در کانادا به هیچ وجه خود را حائز شرایط و مستحق تقاضای پرونده پناهندگی، انساندوستانه و دلسوزانه در کشور کانادا نمی‌دانم.

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرارنامه متقاضی ویزای دیداری کانادا و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *