جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تنظیمی اقرار اثاث البیت

 

در تاریخ تحریر حاضر گردید آقای ……………………. با مشخصات صدر الذکر و بعد الحضور و پس از احراز هویت در کمال عقل و شعور من دون الجبر و الاکراه اقرار صریح و اعتراف شرعی نمود مبنی بر این که تمامی اثاث البیت منزل ایشان بدون استثناء از جاروب تا پاروب به هر مقدار و به هر عنوان و اسم و رسم و مشخصه‌ای که بوده باشد راجع به همسر خود خانم ……………….. بوده و آقای …………………………. مقرِّ با مشخصات فوق را در وسایل منزل مذکور هیچ حق و علاقه‌ای به هیچ عنوان و به هیچ سببی از اسباب نبوده و همه آن اموال بدون استثناء متعلق به خانم ……………………… و در مالکیت ایشان می‌باشد و لذا چنانچه نامبرده یا قائم مقام قانونی ایشان در آینده نسبت به مراتب مسطوره به مقام حرفی و اعتراضی برآیند لغو و باطل و غیر مسموع بوده و حق هر گونه اعتراض و ادعای آنی و آتی را از خود سلب و ساقط نمود. مفاد این سند فقط در نفس اقرار نافذ و معتبر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی قنبری

با سلام خدمت استاد محترم
در جمله (( همه آن اموال بدون استثناء متعلق به خانم … و در مالکیت ایشان می‌باشد )) بهتر نیست به جای کلمه مالکیت ،تصرف به کار ببریم .چون مالکیت برای ما مسجل نیست.
باز ممنون میشم آگه راهنمائی بفرمایید.

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x