فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرار اسقاط حق منافع

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه آقای ……….. با مشخصات فوق بعنوان دارندگان و مالکین حق منافع شش‌دانگ پلاک اصلی واقع در بخش ………… ثبت ……… بحدود و حقوق مندرج در ………. جلد اسناد مالکیت به شماره‌های ثبت صفحات دفاترجلدین املاک بخش مربوطه به شماره‌های چاپی موضوع سند …………. شماره مورخه تنظیمی دفتر و بعدالحضور درنهایت صحت مزاج و قصد و اراده و میل و اختیار کامل اقرار و اعتراف صریح و صحیح و شرعی و قانونی نمودند مبنی بر اینکه اینجانبان از کلیه حقوق خود بابت شرط ضمن العقد سند مذکور که منافع آن برای اینجانبان محفوظ گردیده بود کلاٌ صرف نظر نموده‌ایم و در این خصوص هیچگونه حق و ادعا نداریم و آقای ………..

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید یا به صورت رایگان در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان/ ورود به سایت)

رد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار اسقاط حق منافع و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
۱۴۰۱/۰۱/۲۷ ۱۷:۵۰

با سلام‌ پدرم ۴۰ سال پیش ملکی را با سند رسمی و محضری از فردی خریداری کرده و اکنون پس از گذشت این سالها نوه برادرش با اقدامات ایذایی مثل تهدید و ارعاب و سواستفاده از ضعف نفس پدر ۸۶ ساله ما مدت هاست برگه ای را به عنوان اقرارنامه عادی نوشته و چندین پدرم را تهدید کرده که بابد آن را امضا کند،باتوجه به اینکه ادعایش کذب است و برادر پدرم هم اکنون در قید حیات نیست و سال ها پیش قوت کرده،پدرم آن اقرارنامه را امضا نکرده،حال پس از گذشت چند سال فردی از اقوامش مدعی شده که این فرد با فریب پدرم به نوعی امضایش را بر رو آن اقرارنامه عادی گرفته و قصد دارد به محض فوت پدرم آن را آشکار کرده و به جریان اندازد حال اگر واقعا این ادعایش درست باشد و با فریب پدرم موفق به گرفتن امضای پدرم پای آن اقرارنامه گرفته شده باشد و بعد از فوت پدرم آن را نشان دهد ما باید چه کنیم

علی
علی
۱۴۰۱/۰۶/۰۴ ۱۴:۲۳

با سلام
اینجانب 19 سال پیش یک قولنامه صوری در بنگاه نوشتم و هیچ شاهدی هم پای آن را امضا نکرده و همان روز اصل و نسخه دوم آن را در همان بنگاه امحا کردیم و تنها فتوکپی آن به اداره مالیات ارائه شد الان که فروشنده صوری 10 سال قبل به رحمت خدا رفته نمی دانم آیا آن کپی در آینده می تواند مورد سواستفاده از طرف وراث خریدار صوری قرار گیرد با این توضیح که در متن قولنانه چند شرط نوشته شده بود که مثلا خریدار مبلغی را نقدا تحویل فروشنده کرده و باید ملکی را هم تحول فروشنده دهد و مبلغی دیکر را هم بعدا به فروشنده بدهد اما اصلا مشخص نشده که چه زمانی خریدار بابد به تعهداتش عمل کند صرفا در بخش زمان تحویل ملک از طرف فروشنده به خریدار نوشته شده(روز معامله )

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x