جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرار انتقال پارکینگ به واحد دیگر (مالک یکسان)

متن حقوقی سند اقرار انتقال پارکینگ به واحد دیگر (مالک یکسان)

 

حاضر گردیدند ۱-آقای………….. به مشخصات فوق و خانم………. به مشخصات فوق هریک مالکین سه‌دانگ مشاع از شش‌دانگ بعدالحضور اقرار و اعتراف نمود پیرو تفکیک شماره ……… مورخ …………. و صورت مجلس تفکیکی شماره ………….. مورخ …………. اداره ثبت اسناد و املاک ………. انباری قطعه یک تفکیکی در اسناد شماره چاپی ………………… موضوع پلاک ثبتی شماره ………….. فرعی از ………….. اصلی بخش ………….. متعلق به پلاک ثبتی شماره ………….. فرعی از ………….. اصلی واقع در بخش ………….. موضوع سند مالکیت بشماره چاپی ………….. و ………….. می‌باشد و سایر مفاد و مندرجات اسناد مزبور کماکمان بقوت و اعتبار خود باقیست.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار انتقال پارکینگ به واحد دیگر (مالک یکسان) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x