جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

اقرار تبدیل تعهد مقر از عندالاستطاعه به عندالمطالبه

متن حقوقی سند اقرار تبدیل تعهد مقر از عندالاستطاعه به عندالمطالبه:

 

به تاریخ این سند حاضر دفتر گردید آقای ……………. (به مشخصات فوق الذکر) بعنوان زوج سند ازدواج ………… مورخ ………. دفتر ثبت ازدواج ………….. تهران و سپس در کمال صحت و سلامت و به دور از هرگونه اکراه و اضطرار اقرار و اعتراف صریح نمود مبنی بر اینکه قید کلمه عندالاستطاعه مندرج در سند ازدواج فوق در خصوص پرداخت صداق و مهریه همسرش خانم ………….. (به مشخصات فوق) مبتنی بر اشتباه بوده و به جای آن کلمه عندالمطالبه صحیح می‌باشد و متعهد شرعی و قانونی گردید هر زمان که زوجه مهریه و صداق خود را مطالبه نماید عندالمطالبه به ایشان برابر مقررات پرداخت نماید و این سند جهت ارائه به دفتر ثبت ازدواج فوق و سایر مراجع قانونی و ذیربط تهیه و تنظیم گردیده است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار تبدیل تعهد مقر از عندالاستطاعه به عندالمطالبه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x