جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرار مفقودی گواهی مالیاتی:

 

در تاریخ زیر حاضر دفتر گردید آقای ……….. با مشخصات فوق و بعد الحضور اظهار و تائید و اقرار نمود اصل نسخه گواهی موضوع ماده ۱۸۷ قانون مالیات‌های مستقیم را موضوع پلاک ثبتی  ……………… به شماره …………….. گروه مالیاتی ………….. را مفقود نموده و نسبت به گواهی موصوف هیچگونه اقدامی تحت هیچ عنوان صورت نپذیرفته و به هیچ عنوان و بابت حقی برای  هیچ شخصی در این خصوص ایجاد نشده است و علی ایحال و بعدالیوم هیچگونه ادعائی در اینخصوص از سوی نامبرد در این مورد مسموع نبوده و در صورت کشف هر گونه فساد و هر گونه ادعا متعهد هر گونه پاسخگوئی و جبران هر گونه خسارات و متقبل تمامی مسئولیت‌های مترتبه از هرحیث بابت و عنوان می‌باشند. باقراره متن سند قرائت و تفهیم و رضایت حاصل است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار مفقودی گواهی مالیاتی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x