جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرار و تعهد شرکت گاز جایگاه سی ان جی

 

اینجانب …………… با مشخصات فوق مالک / بهره بردار جایگاه CNG ………………. به نشانی استان همدان ……………… به نمایندگی تام الاختیار از طرف مسئولین و یا متولیان جایگاه مذکور و پیرو قرارداد اولیه و لاحق تنظیمی با شرکت گاز استان همدان علاوه بر التزام و تعهد به اجرای کامل مفاد قرارداد طی این تعهد و اقرارنامه نیز متعهد می‌گردم:

  • کلیه بدهی جاری خود را طبق برنامه اعلامی از طرف شرکت گاز استان ……… شهرستان …….. هر هفته / پانزده روزه پرداخت نمایم.
  • پرداخت کلیه بدهی های قبلی را نیز متعهد و با طی سپردن این تعهد در اولین فرصت بدهی خود را پرداخت و با شرکت گاز تسویه نمایم.
  • مبنای محاسبه گازب‌های مصرفی، دستگاه‌های اندازه گیری شرکت گاز بوده که دارای گواهی صحت و کالیبراسیون دوره ای می باشند که یک نسخه از آن در اختیار جایگاه قرار داده خواهد شد و با سپردن این تعهد حق هرگونه ایراد و اعتراض را از خود سلب نموده و مبالغ اعلامی از طرف شرکت گاز را قبول داشته و تعهد به پرداخت آن را بر خود ملزم می‌دارم.
  • در صورت عدم رعایت هر یک از تعهدات مندرج در بندهای فوق به شرکت گاز این اجازه را می دهم تا ضمن قطع گاز جایگاه مطالبات معوقه و جاری خود را از محل سپرده و تضمین مندرج در قرارداد وصول نموده و در صورت وجود بدهی مازاد بر سپرده متعهد به پرداخت می‌گردم و در صورت قطع گاز از طرف شرکت که ناشی از عدم ایفای تعهدات جایگاه باشد حق هرگونه اعتراضی را با تنظیم این تعهد از خود سلب و ساقط و مسئولیت‌های ناشی از عواقب قطع گاز و پاسخگویی به کلیه مراجع اداری امنیتی و حتی پاسخگویی به خواسته های عمومی را با سپردن این تعهد پذیرا بوده و شرکت گاز را در همه موارد از پاسخگویی مبرا می دارم.
  • ضمن سپردن این تعهد ملزم می‌گردم در صورت واگذاری بهره برداری جایگاه به غیر، نسبت به ایفای تعهدات در حق شرکت گاز از جمله پرداخت بدهی‌ها و تسویه حساب، تعهد لازم را از بهره بردار اخذ نموده در غیر این صورت کلیه تعهدات اینجانب به همراه پرداخت بدهی بهره بردار به ذمه این بنده می‌باشد.
  • این تعهدنامه را ضمن عقد خارج لازم و مستند به قوانین آمره از جمله ماده 10 قانون مدنی و با علم و اطلاع کامل از مفاد آن امضاءنموده و در صورت تخطی از آن شرکت مجاز است بدهی جایگاه را به نرخ آزاد و تمام شده از متعهد جایگاه مطالبه و یا از محل سپرده‌ها برداشت نماید.
  • رعایت کلیه مقررات و دستورالعمل‌های شرکت ملی گاز ایران و استان همدان در باب استانداردها و بخشنامه‌ها و دستورالعمل و همچنین به تبعه از آن نرخ‌های اعلامی از طرف مراجع ذیصلاح مانند شورای اقتصادی، دولت، وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن را بر خود فرض دانسته و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌نمایم.
  • این تعهدات، ناقض تعهدات قبلی متعهد در خصوص تجهیزات و تاسیسات و رعایت استانداردها و مسائل ایمنی و نحوه نگهداری تاسیسات مربوطه به شرکت پخش فرآورده های نفتی نبوده و فی الواقع در راستای تکمیل و مکمل آن است و مفاد تعهدات و قراردادهای قبلی تنظیمی فی مابین مالک جایگاه با شرکت پخش و فرآورده های نفتی کماکان بقوت خود باقی بوده و لازم الاجرا است.
  • این تعهدنامه در 9 ماده و با شرایط فوق توسط اینجانب در دفتر اسناد رسمی تنظیم و امضاء و با امضای این تعهدنامه به شرکت گاز اجازه هرگونه اقدامی را بدون نیاز به طرح دعاوی حقوقی و اداری تفویض و در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق شرکت مجاز به اقدام علیه اینجانب به تشخیص خود خواهد بود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x