جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اقرار و رضایت چک

 

در تاریخ ذیل حاضر گردید در این دفترخانه در کمال صحت و سلامت جسم و جان و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل اقرار و اظهار صریح صحیح شرعی و قانونی نمود مبنی بر این که چون اصل ۱ فقره چک برگشتی …….. حسب الاظهار آخرین دارنده و ذینفع چک موصوف که در اختیار اینجانب بوده اعلام و اقرار و اظهار می‌نمایم که ضمن تحصیل حقوق خود از چک موصوف اصل آن را به صاحب آن مسترد نموده‌ام و چک موصوف در ید اینجانب نمی‌باشد لذا بدینوسیله مراتب رضایت قطعی و حتمی و غیر قابل برگشت خود را نسبت به صاحب حساب مذکور و بانک محال علیه اعلام می‌دارم. از این بابت هیچگونه ادعایی علیه ایشان و بانک در حال و آینده ندارم و در صورتی که به هر دلیل ادعا و اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط و کان لم یکن می‌باشد و نزد هیچ مقام و مرجعی مسموع نمی‌باشد و همچنین حق و حقوق ناشی از چک به غیر واگذار نگردیده و صاحب حساب می‌تواند با ارائه این سند به بانک نسبت به اصلاح امور بانکی خود و رفع سوء اثر از چک موصوف اقدام نماید.

این سند که به منزله اقرار و رضایت به شرح فوق می‌باشد بنا به درخواست  آقای ………. بخش ……..… تنظیم و به ثبت رسید و نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود و مسوولیت کلیه ادعاها و اظهارات را شخصاً تقبل نمود و چنانچه در هر زمان و در نزد هر مقام و مرجعی خلاف موارد فوق کشف گردد شخصاً مسئول جبران خسارات و غرامات وارده به اشخاص و دولت و بانک بوده و این دفترخانه و بانک مربوطه هیچ مسئولیتی ندارند.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسر شمس الدینی لری

با سلام
مفید و عالی

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x