جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وثیقه و تضمین عاملیت شرکت رامک خودرو

 

مبلغ بدهی: ……….. ریال که حسب الاقرار طرفین تماما” به عنوان قرض الحسنه تسلیم بدهکار گردید.

شرایط باز پرداخت: این قرارداد به اقساط مساوی و ماهیانه در دوازده قسط از قرار هر قسط به مبلغ ………. ریال وسررسید اولین قسط از تاریخ ……… خواهد بود.

شروط ضمن عقد:

۱- مادامی که مورد وثیقه فک رهن نگردیده است راهن حق هیچگونه نقل وانتقال اعم از قطعی،شرطی ،صلح حقوق،وکالت وغیره را نسبت به مورد وثیقه ندارد.

۲- فک رهن مشروط به تادیه تمامی دین مرقوم است و مورد وثیقه تا پرداخت آخرین ریال دین در رهن مرتهن باقی می ماند.

۳- تاخیر در پرداخت هر یک از اقساط بیش از ده روز از موعد مقرر بقیه اقساط را به دین حال تبدیل و راهن مکلف است مورد وثیقه را در دسترس مرتهن یا مامورین اجرای ثبت قرار دهد و طلبکار حق دارد با صدور اجرائیه و تعقیب عملیات اجرائی به استیفاء طلب خود از مورد وثیقه و در صورت لزوم از سایر اموال منقول و غیر منقول و حتی مطالبات بدهکار استیفاء طلب بنماید.

۴- چنانچه راهن بوسلیه مورد وثیقه باعث ورود خسارت ناشی از تصادف یا فوت سرنشینان یا اشخاص ثالث گردد خود مسئول جبران خسارات و پرداخت دیه خواهد بود و مرتهن هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

۵- منافع مورد وثیقه قبلا”به کسی واگذار نگردیده و مرتهن اقرار به تصرف نمود لیکن پس از تصرف آنی مرتهن مورد وثیقه به تصرف راهن داده شد تا طی مدت فوق از منافع آن به رایگان استیفاء منفعت نماید و صیغه رهن به اقراره جاری شده است.

۶- راهن ضمن عقد خارج لازم موافقت نمود تمامی مدارک و مستنداتی که مبین مالکیت وی نسبت به خودرو فوق میباشد نزد مرتهن باقی بماند و قبل از فک رهن و پرداخت کامل بدهی خود ناشی از این قرارداد حق مطالبه اوراق و مدارک مربوطه اعم از اصل و کپی و رونوشت را از خود سلب و ساقط نمود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x