جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی وكالت انتقال بیمه بدنه 

 

مورد وكالت:

مراجعه به شركت‌های بیمه خصوصاً بیمه …………. و نمایندگی‌های بیمه خصوصاً نمایندگی بیمه ………… و سایر مراجع و دوائر ذیربط و ذیصلاح و ارائه اسناد و مدارک لازمه و انجام كلیه امور اداری و كاری مربوط به انتقال و واگذاری بیمه بدنه به شماره …………… مربوط به یك دستگاه ** ، مدل: ……….، به رنگ: …………… ، شماره موتور: ………….. ، شماره شاسی: ………… و شماره انتظامی: ایران ……….. و امضای اسناد و اوراق و مدارك مربوطه و پرداخت هزینه های قانونی و تقاضا و اقدام در خصوص اخذ دیه غرامت در رابطه با بیمه نامه مرقوم و پرونده خسارتی به هر شماره ای كه باشد و اخذ هرگونه خسارت وارده به هر مبلغ و به هر صورت چه به صورت وجه نقد و یا چك و دادن رسید و ایصال آن به موكل در قبال اخذ رسید و اخذ هرگونه مدارك در خصوص مورد وكالت و امضای مدارك و اوراق مربوطه و در صورت لزوم مراجعه به هر یك از دفاتر اسناد رسمی و تنظیم هرگونه سند اقرار نامه یا رضایتنامه رسمی یا گواهی امضاء و امضای اوراق و اسناد و دفاتر مربوطه و انجام هر گونه تشریفات و طی كلیه مراحل كه برای انجام مورد وكالت لازم و ضروری باشد و در صورت لزوم مراجعه به اداره راهنمائی و رانندگی و تقاضا و اخذ كروكی حادثه و سایر مدارك مربوط به حادثه تصادف مطروحه ، به نحویكه برای انجام مورد وكالت نیازی بحضور و امضاء مجدد موكل نباشد. 

 

حدود اختیارات: وكیل مرقوم در انجام تشریفات قانونی مورد وكالت از طرف موكل دارای اختیارات تامه و نامحدود و امضاء و عمل وی بمنزله امضاء و عمل موكل نافذ و معتبر بوده و این سند فقط در نفس وكالت موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x