فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متن حقوقی سند وکالت خرید سهام

مراجعه به هریک از سهامداران شرکت …………. (سهامی خاص) ثبت شده به شماره …………. اداره ثبت شرکت‌ها و دریافت گواهی از دارایی حوزه مربوطه اداره ثبت شرکت‌ها و اقدام به خرید هر مقدار سهم از سهام شرکت مرقوم به هر مبلغ و با هر شرایطی که وکیل مرقوم صلاح و مقتضی بداند و حضور در هر یک از دفاتر اسناد رسمی کشور و امضاء ذیل اوراق و دفاتر تنظیمی و اقرارنامه‌ها و اصلاح نامه‌ها و رفع اشتباهات احتمالی و پرداخت وجه و اسقاط خیارات و تقاضای ثبت و انتشار آگهی تغییرات و ارایه صورت جلسات تنظیمی و امضاء دفاتر ثبت شرکت و امضاء تغییرات در اداره ثبت و اخذ گواهی‌ها و امضاء ذیل اظهار نامه‌ها و سایر اوراق و ثبت دفتر سهام و مراجعه به اداره دارایی و ثبت شرکت‌ها در خصوص خرید سهام شرکت مذکور و امضاء ذیل کلیه مدارک و اسناد در اداره دارایی و ثبت شرکت‌ها و تسلیم یا اخذ اوراق و مدارک اعم از اصل یا رونوشت یا کپی و با حق سپردن تعهدات لازمه و انجام هر امری از امور که برای عملی نمودن مورد وکالت لازم و ضروری باشد تا حصول نتیجه قطعی و با حق تهیه کلیه لوازم و مقدمات قانونی مورد وکالت که مستلزم وکالت بوده اگرچه در این ورقه تصریح به آن نشده باشد.

حدود اختیارات:

به شرح  مورد وکالت است تمامی امضا و اقدام و عمل وکیل در تمام مراحل و در نزد تمام مراجع اعم از رسمی و غیر رسمی جایگزین امضا و اقدام عمل موکل بوده نافذ و رسمیت دارد و با حق توکیل به غیر ولو کراراً ومع الواسطه.

مستند به بند ب ماده ۳۴ آیین‌نامه قانون دفاتر اسناد رسمی امضا کننده، با اقرار به اطلاع از قوانین و مقررات مرتبط با این سند اعلام و اظهار نمود، مفاد سند به اینجانب تفهیم و از آن مطلع شدم.

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها