جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالتنامه امضاء الکترونیک

 

مراجعه به هر یک از دفاتر اسناد رسمی و سایر مراجع ذیصلاح به منظور دریافت امضاء الکترونیک فقط برای انجام کلیه امور اداری موکل در خصوص تکمیل، تایید و ارسال اظهارنامه الکترونیک موکل در سامانه سازمان امورمالیاتی و ادارات تابعه و تکمیل اطلاعات الکترونیکی، دریافت رسید یا کد رهگیری و عند اللزوم پرداخت مالیات منطقه با حق سپردن هرگونه تعهد و تضمین و امضاء ذیل اوراق و اسناد مالیاتی که مکلف به تسلیم آن می‌باشد. موکل به شرح ماده ۱۷۱ قانون مالیات‌های مستقیم، اقرارنمود که وکیل مرقوم‌، از کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارائی و سازمان امورمالیاتی کشور در حین خدمت و یا آمادگی به خدمت نمی‌باشد.

مدت اعتبار این وکالت: ضرورت دارد تا برای این وکالت، مدت تعیین شود. درصورت تعیین مدت از جانب موکل، مدت اعلام شده نوشته خواهد شد درغیراین صورت، به مدت مذکور باقیمانده زمان دوره مدیریت صاحبان امضاء شخص حقوقی با توجه به آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی که ارائه خواهد شد، اشاره شود.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم درانجام مورد وکالت و لوازم آن دارای همان اختیاراتی است که موکل دارا می‌باشد و امضا و اقدام وکیل در این خصوص، به منزله امضا و اقدام موکل نافذ و معتبر بوده، نیازی به حضور یا کسب اجازه مجدد از موکل در مدت زمان این وکالت نخواهد بود. وکیل موقوم حق توکیل مورد وکالت را به غیر نخواهد داشت.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x