جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت حواله خودرو

 

مورد وکالت: مراجعه به شرکت ایران خودرو و ………….. و نمایندگی‌های مجاز آن و انبار شرکت در سراسر کشور راهنمایی و رانندگی ،پلیس +۱۰ و سایر مراجع و مراکز وابسته و پس از ارائه اصول مدارک و احراز مالکیت و عدم منع قانونی و انجام کلیه اموراداری وتشریفاتی و قانونی اقدام به تحویل گرفتن خودرو موضوع حواله به ردیف قراردادهای مندرجه در ذیل این سند (هر نوع خودرویی که باشد) و همچنین تحویل گرفتن متعلقات ولوازم جانبی ومدارک آن اعم از سند و فاکتورفروش وپلاک وشناسنامه مالکیت وکارت وسیله فوق واخذ دعوتنامه  ازمراجع ذیصلاح ازجمله پلیس +۱۰  پست راهنمایی و رانندگی و سایرمراجع ذیصلاح و هر قطعه و وسیله ای که عرفاجزء وسیله مذکور باشد و همچنین مراجعه به راهنمایی و رانندگی و واحدشماره گذاری جهت اخذپلاک و تحویل گرفتن کارت گارانتی وکارت طلایی وبیمه نامه وغیره وانجام کلیه امورمربوط به آن واخذ دفترچه اقساط درصورت وجودو تغییر ویاتبدیل اتومبیل مذکور و تغییر نام و اطلاعات فرد در سیستم ایران خودرو و راهنمایی و رانندگی پلیس +۱۰ و تنظیم وتکمیل سند مبتنی بر انصراف از ثبت نام خودرو یا کارتکس نمودن آن و واگذاری کلیه حقوق و حق الامتیازات وسیله مذکور به هر شخص حقیقی یاحقوقی حتی به خود وکیل و دادن هرگونه تعهد، اقرار، رضایت ، صلح نامه و ضمانت وگواهی امضاء وامضاء ذیل اوراق واسناد و دفاتر در مراجع ذیصلاح و دفاتر اسناد رسمی و دادن رسید سپس ایصال وسیله دریافتی به موکل درقبال اخذ رسید. و دریافت هرگونه وجه اعم از  وجه واریزی به حساب شرکت ، سود ،دیرکرد، مابه التفاوت و سایر هزینه های دیگر مربوط به اتومبیل از شرکت و وصول چکهای صادره دراین خصوص و در صورت لزوم مراجعه به نیروی انتظامی ،آگاهی ،پارکینگ ،شوراهای حل اختلاف جهت رفع توقیف وآزادی وسیله فوق وانجام تمامی امور در این خصوص. همچنین مراجعه به بانک صادرات و ملت و بانک ملی و هر یک از بانکها و موسسات مالی و پولی در سراسر کشور جهت دریافت سود تاخیر و یا هر وجه و مالی مازادی که از طرف شرکت به موکل تعلق می‌گیرد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سردفتر

با سلام. به نظر می رسد این وکالتنامه متضمن انتقال مالکیت بوده که که در قالب عبارات (تغییر نام و اطلاعات فرد در سیستم ایران خودرو و راهنمایی و رانندگی پلیس +۱۰ و تنظیم وتکمیل سند مبتنی بر انصراف از ثبت نام خودرو یا کارتکس نمودن آن و واگذاری کلیه حقوق و حق الامتیازات وسیله مذکور به هر شخص حقیقی یاحقوقی حتی به خود وکیل) بیان شده است و مشمول مالیات نقل و انتقال و حق الثبت می باشد، لذا می بایست یا فرم وکالت اصلاح شود یا هزینه های دولتی وصول گردد. تا نظر اساتید چه باشد.

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x