جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت خودرو مناطق آزاد

 

مورد وکالت: مراجعه به کلیه سازمان‌ها و ارگان‌ها و ادارات و شرکت‌های دولتی و غیردولتی و بیمه‌ها و مراجعه به دارایی، شهرداری، شماره‌گذاری و مدیریت راهنمایی و رانندگی و موسسه رهگشا و دفاتر پلیس +10 و ادارات پست و مراجعه به سازمان منطقه آزاد و راهنمایی و رانندگی منطقه آزاد و دوائر شماره‌گذاری و نیز گمرک چابهار و مراکز تعویض پلاک هر یک از دوائر مربوطه در سطح استان سیستان و بلوچستان شهرستان چابهار با طی مراحل و تشریفات قانونی و ارائه هرگونه اسناد و مدارک و اوراق و درخواست مبادرت به درخواست و دریافت مجوز و پلاک و گذر و عبور موقت و تعویض و فک پلاک قدیم و اخذ و دریافت پلاک جدید به نام هرشخص حقیقی و حقوقی ولو خود و انجام تمامی امورات اداری و گمرکی مربوطه در خصوص یک دستگاه اتومبیل سواری …. به شماره پلاک ……….. سری چابهار مدل ………. سال ساخت ………. به شماره موتور ……….و شماره شاسی ……… به موجب برگ تاییدمالکیت شماره ……….. مورخ ………… با ارائه هرگونه درخواست و مدارک و اسناد و مجوز و ضمانت نامه مورد لزوم اعم از اصل و رونوشت و یا کپی با حق امضاء ذیل کلیه اوراق و صورتجلسات و اظهارنامه‌ها و اسناد و دفاتر و رسیدهای لازمه با حق دریافت و تحویل گرفتن کارت و پلاک واخذ مجوز گذرموقت با حق انجام کلیه امورات اداری و گمرکی و حقوقی و بیمه و غیره مربوط به موکل و پرداخت هرگونه هزینه و عوارض و در صورت لزوم دریافت هرگونه خسارات احتمالی از ادارات بیمه و یا دوائر گمرک و وصول مبالغ آن و انجام کلیه امورات اداری که در این خصوص لازم و ضروری باشد و دادن هرگونه رسید و سپردن هرگونه تعهدات لازم اعم از رسمی و گواهی امضاء و النهایه انجام تمامی اموراتی که به نحوی از انحاء در جهت انجام موارد وکالت لازم باشد از ابتدا تا انتها به طوری که در هیچ مرحله‌ای نیازی به حضور و اجازه ثانوی موکل نباشد.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم در جهت انجام موارد وکالت نماینده قانونی و تام الاختیار موکل بوده و هرگونه اقدام و امضاء وی به منزله اقدام و امضاء موکل بوده و نافذ و معتبر می‌باشد و مفاد سند در نفس وکالت موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

 
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مجتبی سلیمی

سلام برگ سبز گمرکی هم نیاز هست یا فقط باستناد برگ سبز نیرو انتظامی میشه وکالت رو تنظیم نمود و آیا اصولاً نقل و انتقال قطعی هم در مورد این خودرو ها انجام میشه یا خیر ؟

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x